Szukaj

Uczestnicy “Big Brothera” mieszkają w domu po “Top Model”! Jakob Kosel opowiedział, jak zmieniły się wnętrza! [WIDEO]

Jakob Kosel, dom Big Brother

Jakob Kosel o programie Big Brother

Jakob Kosel ocenił nową edycję Big Brothera. Zdradził, jak zmienił się dom Wielkiego Brata, w którym niegdyś kręcono Top Model. Co jeszcze zdradził w rozmowie z naszą reporterką? Zobacz wideo.

Jakob Kosel to finalista 5. edycji programu Top Model. I chociaż finalnie nie wygrał show, to jednak w świetny sposób wykorzystuje swoje 5 minut robiąc ogromną karierę w modelingu i show-biznesie. Życie modela podgląda prawie 300 tysięcy wirtualnych obserwatorów. Czy on sam wyobraża sobie brak dostępu do serwisów społecznościowych i czy byłby gotowy zamknąć się w domu Wielkiego Brata?

Jestem gotowy na wszystkie wyzwania i z chęcią bym to sprawdził. Sam sobie robię czasem takie wyzwania, że odkładam telefon i idę na spacer. Staram się wszystko zrównoważyć. Rzeczywiście takie skrajności, że nagle się odcinamy od świata, albo tylko siedzimy w internecie nie są fajne, ale z chęcią bym się sprawdził. Myślę, że jestem na to gotowy – wyznał w rozmowie z naszą reporterką.

Jak się okazuje, dom Wielkiego Brata to dawny dom uczestników Tom Model, który został nieco przerobiony:

Dom uczestników nowej edycji “Big Brothera” jest domem, w którym mieszkali uczestnicy 7. edycji “Top Model”. Rozpoznałem kilka kątów. Oni mają luksusowo, ale część rzeczy, które były dostępne w domu uczestników “Top Model”, nie jest dostępnych dla uczestników “Big Brothera”.

Cała rozmowa poniżej.


Kto powinien wygrać “Big Brother 2019”?

×