Doda wybiera suknię ślubną. TYLKO U NAS komentarz jej mamy!

Doda w programie Salon Sukni Ślubnych

Doda w programie Salon Sukni Ślubnych

Mama Dody o programie Salon Sukni Ślubnych

Bohaterką pierwszego odcinka programu „Salon Sukien Ślubnych” będzie Doda. Premiera już dziś o godzinie 11:00 na antenie TLC. To chyba najbardziej wyczekiwana premiera tego miesiąca.

Doda, czyli najbardziej charakterystyczna i nietuzinkowa postać na polskim rynku muzycznym, w asyście Stefano Terrazino wybierze swoją wymarzoną, na tę chwilę, suknię ślubną. W tej ważnej decyzji pomogą jej przyjaciele: Ewa Nowak i Mariusz Ząbkowski oraz mama, Wanda Rabczewska.

Za kilka godzin Doda opowie o tym, jak będzie wyglądał jej wymarzony ślub i przymierzy kilka białych sukni. Zobaczymy dokładnie jak wygląda w tej wymarzonej. Tymczasem… już teraz wiemy, która stylizacja przypadła do gustu najważniejszej osobie w życiu Dody, czyli jej mamie!

Wanda Rabczewska specjalnie dla Jastrzabpost:

Zobaczyć swoją córkę w białej sukni to bardzo wzruszające i ściskające za gardło przeżycie. Tym bardziej, że był to pierwszy raz, kiedy ją w takiej bieli zobaczyłam. Na poprzednim ślubie  takiej nie potrzebowała. Kiedy Dorotka mierzyła sukienki, zależało mi, żeby model nie był zbyt dekoracyjny. Najprostsze sukienki najbardziej uwydatniają jej piękną litewską urodę, którą odziedziczyła po babci z Wilna. Idealnie wyglądała również w długim welonie, który przysłaniał Jej twarz.

Będziecie oglądać?

Zobacz: Jaką suknię wybrała Doda w programie TLC? Nowe zdjęcia z planu

Doda w programie „Salon Sukien Ślubnych”

Doda z rodzicami

Doda z rodzicami


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×