Szukaj

TYLKO U NAS! Doda przymierza suknie ślubne: „Chciałabym być najseksowniejszą panną młodą ever” [dużo zdjęć]

Doda w programie Salon sukien ślubnych w TLC - data emisji, odcinek online

Doda w Salonie Sukien Ślubnych w TLC

Stacja TLC przygotowało polską edycję programu „Say yes to the dress”. „Salon Sukien Ślubnych” poprowadzi Stefano Terrazzino, a w każdym odcinku zobaczymy gwiazdę wybierającą swoją wymarzoną kreację na ślub. Producenci zaczynają z wysokiego C – w pierwszym odcinku to Doda wybierze swoją wymarzoną suknię. Pomagać jej będzie mama, Wanda.

Zobacz także: Jak wyglądały zaręczyny Dody i Emila Haidara?

Tylko u nas możecie zobaczyć przedpremierowe zdjęcia Dody w kilku wersjach sukni ślubnej. Którą wybierze? To trudne zadanie, bo kreacja musi się spodobać nie tylko samej gwieździe, ale też najbliższym Dody. A przede wszystkim ukochanej mamie Wandzie, która razem z przyjaciółmi wokalistki będzie jej doradzać w wyborze.

Mamie najbardziej przypadła do gustu dwuczęściowa suknia, na którą złożyła się srebrna góra bez rękawów oraz rozkloszowany, tiulowy dół. Wyznała, że nigdy jeszcze nie widziała córki w białej sukni.

W białej sukience wcześniej jej nie widziałam  – powiedziała Wanda Rabczewska

Doda wobec swojej sukni ślubnej ma jedno, zasadnicze wymaganie – musi być seksowna. To kryterium gwiazdy na pewno zostanie spełnione.

Chciałabym być najseksowniejszą panną młodą everpowiedziała Doda

Zobaczcie w naszej galerii suknie, jakie przymierzała Doda, a już w niedzielę 23 sierpnia o 11.30 w TLC dowiecie, na jaki model postawi. Trzeba przyznać, że w każdej wyglądała zjawiskowo. Nie możemy się już doczekać, aż zobaczymy ją kiedyś na ślubnym kobiercu. To niewątpliwie byłoby wielkie wydarzenie zarówno towarzyskie, jak i show biznesowe.

Zobacz: Sesje zdjęciowe z Dodą w sukniach ślubnych. Oj, trochę ich było


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×