TYLKO U NAS: To dopiero niespodzianka – Doda jednak pojawi się w „Twoja twarz brzmi znajomo”!

Doda w Twoja twarz brzmi znajomo

Doda w Twoja twarz brzmi znajomo

Pierwsza edycja „Twoja twarz brzmi znajomo” okazała się na tyle dużym sukcesem, że w drugim sezonie o udział zabiegają największe gwiazdy. Pewne jest już, że za znanych muzyków przebierać się będą Joanna Liszowska, Jacek Kawalec, Magda Steczkowska i Maja Bohosiewicz.

 

W ubiegłym tygodniu plotkowało się o propozycji Polsatu dla Dody i jej rzekomej porażce na przesłuchaniach. Wokalistka nie ukrywa, że „Twoja twarz…” to jej ulubione telewizyjne show, ale nie wyobraża sobie udziału w programie z prostego powodu, którym pochwaliła się w rozmowie z nami. Z kolei produkcja potwierdziła nam, że gwiazda nie walczyła o angaż do programu. Podobno powodami są poważny problem z kręgosłupem i koncerty w terminach, kiedy nagrywane będą odcinki.

 

„Twoja twarz brzmi znajomo” rozbawia mnie do łez. Chociaż fajnie byłoby spróbować swoich sił na scenie to nie mogę tam występować z prostego powodu. Cóż oglądałabym wieczorem?

 

To wcale nie oznacza, że produkcja nie zadbała o obecność Dody. Udało nam się dowiedzieć, że Doda pojawi się ale… w wykonaniu Mai Bohosiewicz. Przed aktorką bardzo trudne zadanie zmierzenia się z królową w hicie „Nie daj się”. Będzie się działo. A my życzymy Mai: nie daj się!

 

Doda w Twoja twarz brzmi znajomo

Doda w Twoja twarz brzmi znajomo

 

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×