Emil Haidar nie jest w typie Dody? Gwiazda zdradziła nam, co jest ważniejsze…

Doda o miłości do mężczyzn, którzy nie są w jej typie

Doda o miłości do mężczyzn, którzy nie są w jej typie

Doda o uczuciach do niewłaściwych mężczyzn

Doda to zdecydowanie jedna z najbardziej wyrazistych postaci z polskiego show-biznesu. Jej obecność wzbudza emocje, często skrajne. Podobnie jest z jej wizerunkiem. Doskonale wie, jak chce się kreować. Nawet stylizacje podczas branżowych imprez nierzadko są jej pomysłami, czego przykładem jest wczorajsza Flesz Fashion Night 2015. A co z życiem prywatnym? Jako osoba publiczna narażona jest na ocenę. Ciężko jej jest znaleźć mężczyznę, który miałby okazję poznać ją od zera. Status, jaki osiągnęła przez lata obecności w show-biznesie, nawet w życiu prywatnym nie pozwala jej na bycie anonimową.

Zobacz: Doda wie, jak zabłysnąć na czerwonym dywanie. Na galę Flesz Fashion Night wybrała cekinową kreację w stylu Kim Kardashian. Zaprojektowała ją sama!

Czy Artystka przyznaje się do swoich porażek miłosnych? W wywiadzie dla Jastrząb Post opowiedziała o swoich wielkich uczuciach, które ulokowała w mężczyznach, którzy nawet nie byli w jej typie. Zdradziła, że miała takie doświadczenia dwukrotnie:

Pierwszy ujął mnie tym, że byłam po prostu bardzo wygłodniała na miłość. Po nieszczęśliwej miłości jakby rozumieliśmy się bo miał taką samą sytuację, więc zaczęliśmy się wspierać aż za bardzo. A drugi ujął mnie swoim poczuciem humoru, niesamowicie barwną osobowością i charyzmą.

Domyślacie się o kim mowa?

Doda i Emil Haidar na imprezie 4FUN.TV (Fot. ONS)

Doda i Emil Haidar na imprezie 4FUN.TV (Fot. ONS)

Doda z Błażejem Szychowskim w

Doda z Błażejem Szychowskim w „Dzień dobry TVN” w 2011 roku (fot. East News)

Doda z Nergalem i ojcem

Doda i Radosław Majdan na Różach Gali 2006

Doda i Radosław Majdan na Różach Gali 2006


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×