Wersow jeździ na imprezy bez Friza. Co w tym czasie robi jej narzeczony? Gorzka wypowiedź influencerki. „On mógłby zaczerpnąć tego światka”

Dlaczego Wersow chodzi na eventy bez Friza?

Dlaczego Wersow chodzi na eventy bez Friza?

Wersow zazwyczaj pojawia się na czerwonym dywanie bez swojego partnera, Friza. Dlaczego tak się dzieje? Otworzyła się przed kamerami. 

Wersow, właściwie Weronika Sowa, to jedna z topowych polskich influencerek. Przed kilkoma laty założyła własny kanał w serwisie YouTube. Znajdują się na nim filmy o różnorakiej tematyce. Dominują przede wszystkim moda, kosmetyki i pranki.

Prywatnie jest partnerką Karola Wiśniewskiego, twórcy Ekipy, który działa w sieci pod pseudonimem Friz. Para ma już za sobą zaręczyny, a ślub pozostaje kwestią czasu. O ile w mediach społecznościowych zakochani regularnie pokazują się razem, to widok Friza na czerwonym dywanie to rzadkość. Skąd to wynika? Reporterka Jastrząb Post zapytała o to Weronikę.

Dlaczego Wersow chodzi na eventy bez Friza?

Wersow wyznała, że Friz ma dużo pracy i przez to rzadko jeździ do Warszawy, gdzie odbywa się zdecydowana większość tego typu eventów.

On teraz ma dużo pracy, wiec jemu nie po drodze jest do Warszawy. Teraz zaczyna swój program „Twoje 5 Minut” i temu poświęca się w całości, nie przyjeżdża ze mną na eventy, chociaż bardzo bym chciała.

Nasza rozmówczyni dodała, że wolałaby, żeby ukochany towarzyszył jej w imprezach. Wtedy czułaby się bardziej komfortowo.

Na pewno czułabym się bardziej komfortowo i też on mógłby zaczerpnąć tego światka, więc może kiedyś się przekona.

Myślicie, że Karol da się przekonać?

Wersow o popularności. Co nam powiedziała?

Jakiś czas temu Weronika powiedziała nam, że nie jest zmęczona popularnością, jednak zdarzają się jej nieprzyjemne sytuacje.

Miałam dwie takie sytuacje. Ale ja do tego tak podchodzę, że z każdej sytuacji wynoszę nauczkę. Ale jeżeli ktoś jest dla mnie niemiły, to omijam go i nie wchodzę w dyskusję i idę dalej. Każdy może mieć jakąś opinię i to od niego zależy, jaką energią chce emanować. Ja chcę pozytywną. Dlatego zawsze mówię ok, dziękuję, cześć. Zdarzyła mi się raz taka sytuacja, że ktoś mnie wyprowadził z równowagi, ale odwróciłam się, zrobiłam specyficzny look i zapytałam, czemu tak do mnie mówi. I tyle. Taka była sytuacja – wytłumaczyła.

Być może Friz właśnie z powodu takich incydentów nie lubi się udzielać?


Wersow - Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego

Wersow - Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego

Wersow i Friz

Wersow i Friz

Wersow - Party Fashion Night 2022

Wersow - Party Fashion Night 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×