Stifler wprost: „Śpiewam po polsku, bo nie znam angielskiego”. Ten wywiad jest już viralem [WIDEO]

Stifler

Stifler

Stifler, to jeden z najbardziej popularnych celebrytów w kraju. Przed naszą kamerą z rozbrajającą szczerością opowiedział o swojej muzycznej karierze. Musicie tego posłuchać.

Stifler, a tak naprawdę Damian Zduńczyk, to jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników programu Warsaw Shore. Dał się poznać jako osoba szalona i nieprzewidywalna, a widzom przed telewizorami wielokrotnie zafundował sporo emocji. Stać go naprawdę na bardzo dużo, a fani reality show nie mogą się z nim nudzić. W każdym odcinku dostarcza on mnóstwo uśmiechu. 30-latek znany jest także z tego, że uwielbia szokować. Całe jego ciało pokryte jest różnymi tatuażami. Wytatuował na swoim ciele penisa, a także podobiznę byłej dziewczyny.

Stifler znany jest też z tego, że oczywiście uwielbia imprezować i robi to z wielkim rozmachem. Każde jego wyjście kończy się wypiciem sporej ilości alkoholu. Wtedy także uwielbia zrzucać ubrania i pokazywać się na ekranie w negliżu.

Dlaczego Stifler nie śpiewa po angielsku?

Pomimo wszystkich kontrowersji, jakie wzbudza, fani go wprost pokochali. Jest on aktywnym użytkownikiem social mediów, gdzie zgromadził spore grono obserwatorów. Celebryta szturmem wszedł do show-biznesu i teraz powoli zaczyna rozwijać także muzyczną karierę. O wszystkim opowiedział w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską. Przyznał otwarcie, że nie lubi polskiej muzyki.

Nie lubię polskiej muzyki, polskich filmów, po prostu Ameryka, nie – powiedział.

Pomimo tej niechęci nagrał on piosenkę w języku polskim. Wszystko dlatego, że niestety nie zna angielskiego.

No bo nie znam angielskiego, nie. Jakbym znał dobrze, to bym po angielsku śpiewał, nie.

Zdradził również, że na fanów czeka już kolejna piosenka i teledysk, który wzbudzi sporo emocji.

Już nagrałem drugi kawałek. Nagrałem teledysk, który jest mega kontrowersyjny, ale nie jest taki zły jak tamten.

Kontrowersyjny celebryta zdradził również, że myślał o tym, aby spróbować swoich sił na Eurowizji. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że samym wizerunkiem mógłby nie wygrać konkursu. W starcie przeszkadzają mu jego umiejętności wokalne, a raczej ich brak.

Myślałem. Tylko że nie umiem śpiewać. Nie mam wystarczającego głosu. Myślałem o tym, ale są pewne rzeczy nie do przejścia i to na przykład jest mój głos.

Poniżej możecie wysłuchać całego wywiadu ze Stiflerem, który stał się viralem – cytowały go popularne profile satyryczne takie jak Make Life Harder czy Umieram za Polskę. Kibicujecie mu w muzycznej karierze?


Wywiad ze Stiflerem na Make Life Harder

Wywiad ze Stiflerem na Make Life Harder

Damian STIFLER Zduńczyk

Damian STIFLER Zduńczyk

Damian Zduńczyk, Stifler - premiera filmu

Damian Zduńczyk, Stifler - premiera filmu "Pitbull 2021"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×