„Hotel Paradise”: Simon Price bez Bibi na salonach. Zapowiedział wielkie zmiany: „Będzie trochę inaczej”

Simon o relacji z Bibi

Simon o relacji z Bibi

Simon i Bibi byli jedną z ulubionych par widzów, która pojawiła się w programie Hotel Paradise. Zakochani niedawno poinformowali, że nadal są razem. Simon jednak na ostatniej imprezie pojawił się sam. Dlaczego nie towarzyszyła mu partnerka?

Hotel Paradise to randkowe show, które skojarzyło ze sobą kilka par. Zadaniem uczestników programu jest stworzenie trwałej relacji, a duet, między którym zaiskrzy, ma szansę na to, by w finale wygrać nie tylko miłość, ale także całkiem sporą sumkę. Zakochani poddawani są różnym próbom i pokusom. Simon Price pojawiając się w programie, szybko zyskał nie tylko sympatię widzów, ale także bratnią duszę.

Celebryta zbudował bardzo udaną relację z Bibi. Razem z Bogusią stanowili jedną z najpiękniejszych par w całym show i dotarli razem aż do finału. Nie udało im się wygrać, ale nie przeszkodziło to w kontynuowaniu związku. Tuż po zakończeniu programu fani zastanawiali się, czy zakochani nadal są razem.

Simon Price o relacjach z Bibi

Simon i Bibi kilka dni temu oficjalnie potwierdzili łączące ich uczucie. Zakochany mężczyzna opublikował na Instagramie ich wspólne zdjęcie oraz wyznał miłość ukochanej. Poinformował, że nadal są razem i pielęgnują to, co połączyło ich przed kamerami. Pod postem nie brakowało kolejnych gratulacji od internautów, ale także od pozostałych uczestników randkowego programu. Wszyscy bowiem bardzo kibicowali ich uczuciu.

Teraz zakochani planują wspólną przyszłość. Simon Price pojawił się na evencie, żeby kibicować koleżance z programu – Luizie. Dlaczego nie towarzyszyła mu Bibi?

Bibi jest teraz w Lublińcu, teraz robi studia. Ja podziwiam tę dziewczynę, że tyle rzeczy ogarnia. Teraz dopiero jak przyleciałem do Polski, to widzę jaka ona jest zajęta różnymi rzeczami. Śpiewem, studiami, prowadzeniem butiku… Dziewczyna ogień. Będziemy niedługo mieszkać razem. Mam nadzieję, że jak najszybciej. Teraz szukamy właśnie mieszkania. Będzie trochę inaczej, bo Warszawa jest taka szybka, bardzo dużo rzeczy się dzieje. A w Krakowie będzie tak jak w Kalifornii – że można usiąść, pomyśleć nad sobą.

Kiedy zrozumiał, że to dziewczyna dla niego?

Ja zrozumiałem, że ona jest tą dziewczyną po miesiącu w „Hotelu Paradise”. Oczywiście myśli się o takich rzeczach, ale jak nie mogłem się napatrzeć na dziewczynę, to coś mówi, wtedy wiedziałem, że to to.

Kibicujecie im?


Hotel Paradise 3 - ile par przetrwało po programie

Hotel Paradise 3 - ile par przetrwało po programie

Simon Price i Bogusia Brzezińska - Hotel Paradise 3

Simon Price i Bogusia Brzezińska - Hotel Paradise 3

Simon Price i Bogusia Brzezińska - Hotel Paradise 3

Simon Price i Bogusia Brzezińska - Hotel Paradise 3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×