Roksana Węgiel nie chce przeprowadzać się do Warszawy. Wyliczyła minusy życia w stolicy

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel zdecydowanie nie może narzekać na brak pracy. Nastolatka większość czasu spędza w Warszawie na koncertach lub nagraniach do kolejnych programów. Czy chciałaby zamieszkać w stolicy na stałe?

Roksana Węgiel przyszła na świat w Jaśle i tam mieszka do dzisiaj. Jako 12-letnia dziewczynka pojawiła się w stolicy na przesłuchaniach w ciemno do programu The Voice Kids. Tam zachwyciła swoim głosem wszystkich jurorów. Przez kolejne etapy muzycznego show przeszła jak burza pod skrzydłami Edyty Górniak. Bez problemu dostała się do finału i wyśpiewała sobie zwycięstwo. Później przyszła pora na pierwszą płytę, koncerty i historyczne dla Polski zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior.

Obecnie Roksana jest jedną z najbardziej rozchwytywanych i utalentowanych artystek młodego pokolenia. Cały czas pojawia się na scenie, bierze udział w sesjach zdjęciowych, kampaniach reklamowych oraz udziela wywiadów. Grafik nastolatki jest wypełniony po brzegi.

Roksana Węgiel o przeprowadzce do Warszawy

Życie zawodowe Roksany od trzech lat związane jest z Warszawą. Chociaż dojazdy zajmują jej sporo czasu, to na tę chwilę nie zdecydowała się przenieść do stolicy i nadal mieszka w rodzinnym miasteczku z rodzicami i rodzeństwem. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyjaśniła powody, dla których nie podjęła decyzji o przeprowadzce:

Na pewno by mi to ułatwiło trochę życie. W Warszawie mam większe możliwości. Ale mnie to miasto trochę przytłacza. Przytłacza mnie ten zgiełk. Wszystko się dzieje bardzo szybko. Doceniam to, że mam taką odskocznię w postaci mieszkania pod Jasłem. Jest mi dobrze tak jak jest. Żyję, jakoś daję radę. Mimo że te dojazdy trwają po 5 godzin, to dla mnie zlatuje to jak 15 minut.

Dla kogo jest to najbardziej uciążliwe?

To jest uciążliwe dla moich rodziców, którzy jadą te 5 godzin i cały czas muszą być czujni. Ja położę się spać w aucie i mi jest wszystko jedno. Więc cieszę się, że mam taką odskocznie, bo jednak Warszawa mnie trochę przytłacza.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Roksana Węgiel - Wielki Finał akcji Sprzątanie Świata, Lato w mieście z Eco Studio

Roksana Węgiel - Wielki Finał akcji Sprzątanie Świata, Lato w mieście z Eco Studio

Roksana Węgiel – Opole 2021

Roksana Węgiel – Opole 2021

Roksana Węgiel - Jesienna ramówka TVP 2021

Roksana Węgiel - Jesienna ramówka TVP 2021

Komentarze

  • talent.muzyczny pisze:

    Nic nie bredzę, piszę prawdę i tylko prawdę..

  • talent.muzyczny pisze:

    MĄDRA WYPOWIEDŹ ROKSANY, ZRESZTĄ JAK ZAWSZE. JEST WSPANIAŁĄ, MŁODĄ OSOBĄ, KTÓRA TAK WIELE JUŻ OSIĄGNĘŁA NIE BĘDĄC CÓRKĄ JAKICHŚ TAM CELEBRYTÓW Z WARSZAWY, ALE NORMALNĄ DZIEWCZYNĄ, CÓRKĄ NORMALNYCH RODZICÓW, JAK WIĘKSZOŚĆ Z NAS. ROBI TO CO CZUJE, NIE WYWYŻSZA SIĘ, NIKOGO NIE LEKCEWAŻY, JEST PO PROSTU SOBĄ I CHWAŁA JE ZA TO!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×