Natalia Siwiec zrezygnowała z chodzenia na eventy. Co ją aż tak bardzo zniechęciło? Szczerość godna podziwu

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Dlaczego Natalia Siwiec zrezygnowała z chodzenia na eventy? Gwiazda zdradziła, co ją zniechęciło do pojawiania się na imprezach branżowych. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek, ale miała ku temu ważny powód.

Natalia Siwiec w 2012 roku zyskała popularność, o jakiej marzą tysiące osób. Z dnia na dzień stała się naczelną celebrytką, która zgarniała kontrakt za kontraktem. Swego czasu regularnie brylowała na salonach. Uczestniczyła w pokazach mody, prezentacjach najróżniejszych produktów czy innych imprezach okolicznościowych. Ostatnio jednak coraz rzadziej można spotkać ją na tego typu wydarzeniach. Dlaczego?

Dlaczego Natalia Siwiec zrezygnowała z bywania na salonach?

O powodach swojego usunięcia się w cień Siwiec opowiedziała reporterce Jastrząb Post. Modelka nie ukrywa, że wychodzenie na wydarzenia publiczne nigdy nie sprawiało jej frajdy. Traktowała to jako nieodłączną część swojej pracy w show-biznesie. Dopiero niedawno zdała sobie sprawę, że może spełniać się zawodowo bez konieczności uczestniczenia w eventach:

Nigdy tego za bardzo nie lubiłam. To było trochę takim musem z pracy, że trzeba po prostu zrobić swoje. Natomiast pandemia pokazała mi to, że tak naprawdę nie trzeba tego robić i nic strasznego się nie wydarzyło. Po prostu przestałam robić to, czego nie lubię – zdradziła nam.

Kilka dni temu Natalia pojawiła się na prezentacji kolekcji wózków Cybex Rockstar. Było to jej pierwsze wyjścia na salony od długiego czasu:

Dzisiaj jestem tutaj dlatego, że bardzo przyjaźnię się z przedstawicielem marki Cybex na Polskę, i robię to po prostu dla przyjaciół. Dla kogoś, kogo bardzo lubię.

Brakuje wam zdjęć Siwiec z czerwonego dywanu?


Natalia Siwiec z wózkiem Cybex Rockstar

Natalia Siwiec z wózkiem Cybex Rockstar

Natalia Siwiec - pokaz Paprocki&Brzozowski

Natalia Siwiec - pokaz Paprocki&Brzozowski

Natalia Siwiec - premiera biżuterii Zozo Design

Natalia Siwiec - premiera biżuterii Zozo Design

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×