Szukaj

Natalia Siwiec nie wytrzymała! Bez ceregieli zdradziła dlaczego pokazuje twarz córki! [WIDEO]

Natalia Siwiec pokazała twarz córki

Natalia Siwiec pokazała twarz córki

Natalia Siwiec wyjaśnia dlaczego pokazała twarz córki

Natalia Siwiec w sierpniu została mamą. Gwiazda od samego początku bardzo dbała o to, by prywatność jej córeczki Mii była respektowana i nie pozwalała nikomu na publikowanie zdjęć wizerunku córki. W mediach społecznościowych mogliśmy podziwiać jedynie części ciała Mii i ku rozpaczy wielu fanów- gwiazda nigdy nie pokazała pełnego wizerunku córki. Wiele osób było przekonanych, że córeczka Natalii i jej męża zadebiutuje w sesji okładkowej do jednego z poczytnych magazynów, jednak tak się nie stało.

W czwartek na InstaStory Natalii po raz pierwszy mogliśmy obejrzeć twarz jej dziecka. W rozmowie z Jastrząb Post wyjaśniła dlaczego zdecydowała się na takie posunięcie:

Zakrywanie, uważanie, to jest męczące po prostu. Albo bym musiała siedzieć w domu i jej w ogóle nie pokazywać, a jeżeli już pokazywałam ją bez twarzy, to było to ciężkie po prostu, żeby zawsze gdzieś tam za dużo nie pokazać. Ani nie był to przypadek, ani nie było to zaplanowane. Po prostu. Stwierdziłam, że już mam dosyć stresów z tym ukrywaniem twarzy, krzyczałam na każdego, kto pokazał za dużo Mii i stwierdziłam, że to nie jest warte tego i po prostu pokazałam, jestem wolna od tego. Pokazałam moje dziecko i świat się nie zawalił – wyjaśniła piękna Siwiec

W świecie show-biznesu bycie dzieckiem gwiazdy wcale nie jest najłatwiejsze. Nawet jeśli nie jest się związany ze sceną czy telewizją w żaden sposób, paparazzi zawsze próbują upolować jak najlepsze zdjęcia, zupełnie nie dbając przy tym o prywatność gwiazd i ich rodzin.

Myślicie, że Natalia podjęła dobrą decyzję? My uważamy, że dobrze jest uprzedzać fakty. W ten sposób i mama i córeczka nie będą narażone na „sensacyjne” zdjęcia. A Mia jest naprawdę słodka!

https://jastrzabpost.pl/imprezy/bizuu-wiosna-lato-2018-kreacje-gwiazd-na-pokazie-kolekcji-ubran-zdjecia_634552.html

Zobacz: STAŁO SIĘ! Natalia Siwiec ponownie pokazała WYRAŹNĄ twarz swojej córeczki! Jest śliczna jak mamusia!

Zobacz: Te nieziemskie suknie przeszły do historii Balu Dziennikarzy! Po prostu istne szaleństwo! [DUŻO ZDJĘĆ]


Twarz córki Natalii Siwiec

Twarz córki Natalii Siwiec

Natalia Siwiec – pokaz Bizuu 2018

Natalia Siwiec – pokaz Bizuu 2018

Natalia Siwiec na pokazie marki Bizuu

Natalia Siwiec na pokazie marki Bizuu

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Nie ma w tym nic złego . A mała jest taka śliczna. Cudownie się ogląda obie Panie na Instastory .

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×