Monika Richardson odkłada rozwód ze Zbigniewem Zamachowskim. Mówi wprost, co ich formalnie jeszcze trzyma przy sobie [WIDEO]

Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski przez 10 lat tworzyli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Według ostatnich doniesień ich związek nie przetrwał jednak próby. Dlaczego para wciąż się nie rozwiodła? Mamy komentarz dziennikarki.

Monika Richardson to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polskiej. Widzowie mogą kojarzyć ją przede wszystkim z roli prowadzącej program Europa da się lubić, który w latach 2003-2008 bił rekordy popularności. Uwielbiane przez oglądających show doczekało się nawet reedycji, emitowanej w 2019 roku pod nazwą Europa da się lubić – 15 lat później. Prezenterka przez wiele lat była także jedną z gospodyń Pytania na śniadanie. W 2019 roku zakończyła współpracę ze śniadaniówką, a jej miejsce zajęła Małgorzata Tomaszewska.

O ile w pracy Richardson nie może narzekać na brak szczęścia, tak jej życie uczuciowe jest dosyć skomplikowane. Gwiazda TVP trzykrotnie była mężatką, a jej ostatnie małżeństwo ze znanym polskim aktorem Zbigniewem Zamachowskim było wyjątkowo medialne. Zakochani chętnie pokazywali się razem publicznie i nie stronili od okazywania sobie uczuć przed kamerami. Udzielali wspólnych wywiadów, a nawet wzięli udział w ślubnej sesji dla Vivy!. Niestety i ten związek nie przetrwał próby, a para postanowiła się rozstać po 10 latach związku.

Dlaczego Monika Richardson wciąż się nie rozwiodła?

Okazuje się jednak, że Monika Richardson wciąż się nie rozwiodła. Jaki jest tego powód i czy nie przeszkadza to jej nowemu partnerowi? Postanowiliśmy porozmawiać z prezenterką na ten temat. Oto co powiedziała reporterce Jastrząb Post:

Trzeba by jego spytać. Ja się w końcu rozwiodę. Jesteśmy po pandemii, sądy są bardzo przeciążone – ja wiem, bo mam wiele spraw w toku m.in sprawę frankową, oczywiście to nie jest sąd rodzinny, i to jest zupełnie innego rodzaju sprawa, ale ja wiem jak to działa. Gdybyśmy się zwrócili, wszystko jedno z czyjej by to było inicjatywy, to mniej więcej w ciągu pół roku mielibyśmy wyznaczoną rozprawę – przyznała Monika.

Jak stwierdziła dziennikarka, rozwód nie jest jej do niczego potrzebny:

Potem by się okazało, że jedno lub obydwoje nie możemy i zostałaby ona przesunięta na trzy, sześć, osiem miesięcy, więc jak sobie pomyślę, że mamy się w to bawić, a naprawdę w tej chwili rozwód nie jest nam do niczego potrzebny, więc tego nie robię. Ale ja mogę mówić tylko za siebie w tym momencie.

Cała rozmowa poniżej.


Monika i Zbigniew Zamachowscy

Monika i Zbigniew Zamachowscy

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska na premierze Bad Boy

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska na premierze Bad Boy

Monika Zamachowska i Zbyszek Zamachowski

Monika Zamachowska i Zbyszek Zamachowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×