Szukaj

To dlatego Lichtman nie nagrał duetu z Paullą w hołdzie Krawczykowi. Znamy powody rezygnacji Trubadura

Marian Lichtman, Paulla

Marian Lichtman, Paulla

Paulla i Marian Lichtman mieli nagrać duet w hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka. Ich współpraca okazała się niewypałem. Dlaczego w ostatniej chwili były Trubadur wycofał się ze współpracy z piosenkarką?

Paulla podjęła się pięknej inicjatywy. Po śmierci Krzysztofa Krawczyka postanowiła nagrać cover jego wielkiego przeboju To, co dał nam świat. Piosenka w nowej aranżacji ma szansę stać się hitem i przywrócić wokalistkę na szczyty list przebojów. Jej ostatnie znaczące sukcesy przypadają na pierwszą dekadę XXI wieku.

Nie jest tajemnicą, że Paulla piosenkę Krawczyka miała zaśpiewać w duecie z Marianem Lichtmanem. Ostatecznie ich współpraca nie doszła do skutku, chociaż mieli już dokładnie rozpisany scenariusz do teledysku i rozpisany terminarz nagrań. Nieoficjalnie mówi się, że wydawca singla wycofał się z pomysłu współpracy z przyjacielem Krzysztofa po tym, jak w mediach rozgorzał jego konflikt z Andrzejem Kosmalą.  Wyciągnęli do mediów przykre historie, które wzbudziły spory niesmak wśród internautów.

Paulla do całej sprawy odniosła się w dość mocnych słowach. Uważa, że publiczne obrzucanie się inwektywami i wytykanie sobie błędów w czasie żałoby jest nieeleganckie.

Dlaczego Marian Lichtman nie nagrał duetu z Paullą w hołdzie dla Krawczyka?

Lichtman w rozmowie z Jastrząb Post zdradził, dlaczego nie doszło do jego współpracy z Paullą. Oto wersja muzyka:

Byłem brany pod uwagę, ale ja wolę to zostawić, żeby to zespół Trubadurzy zrobił. Bo to nie tylko ja jestem jego przyjacielem. To rodzina Trubadurów jest, dlatego się ten pomysł rozszedł. Ale będziemy mieli jeszcze dużo okazji. Krzysztof jest cały czas z nami.

Artysta uważa, że hołd Krawczykowi powinien złożyć cały zespół Trubadurów:

To się należy jemu, żeby hołd złożył cały zespół Trubadurzy. A ja jemu mogę złożyć hołd oczywiście, ale wpierw rodzina Trubadurów.

Myślicie, że to dobry pomysł?


Paulla

Paulla

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk

Andrzej Kosmala i Krzysztof Krawczyk

Andrzej Kosmala i Krzysztof Krawczyk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×