Maragret zniknęła z mediów, gdy była na samym szczycie. Teraz tłumaczy, dlaczego zrobiła sobie przerwę. Ucięła wszystkie spekulacje

Margaret

Margaret

Dlaczego Margaret nagle zdecydowała się na przerwę od świata mediów? Gwiazda opowiedziała o życiowej rewolucji. Z czego ona wynikała?

Margaret na dużej scenie zadebiutowała w 2013 roku. Zrobiła to z przytupem, bo przebojem Thank you very much, który uczynił z niej polską gwiazdę eksportową. Jej piosenka trafiła do rozgłośni radiowych w wielu krajach, a nawet została wykorzystana jako hit spotu ramówkowego jednego z niemieckich kanałów. Kolejne utwory umocniły jej pozycję za granicą. Szczególną sympatią przez kilka lat cieszyła się w Szwecji, gdzie dwukrotnie walczyła o wyjazd na Eurowizję, a jej singiel Cool me down pokrył się Złotą Płytą.

Tym większe było zaskoczenie, gdy w 2019 roku Margaret poinformowała fanów, że musi na jakiś czas wycofać się z życia zawodowego. Piosenkarka zerwała wszystkie kontrakty, które gwarantowały jej międzynarodowy rozgłos, a słuch o niej zaginął na kilka miesięcy. Fani zaczęli martwić się o swoją idolkę. W branży pojawiła się seria najróżniejszych spekulacji na temat powodów nagłego zniknięcia gwiazdy.

Ze swojej przeszłości i najtrudniejszego czasu w karierze Margaret rozliczyła się na płycie Maggie Vision, na której zafundowała słuchaczom zupełnie nowe brzmienie. Zrezygnowała z anglojęzycznych tekstów i sama decydowała o materiale, jaki trafił na krążek. Stała się artystką z prawdziwego zdarzenia, a nie produktem wykreowanym przed dużą wytwórnię.

Margaret o zniknięciu z show-biznesu i życiowej rewolucji

Dziś Margaret na salonach pojawia się bardzo rzadko. Skupia się na koncertach i rozwoju swojej własnej wytwórni GH Records. Reporterce Jastrząb Post opowiedziała, jak teraz podchodzi do swojej kariery:

W show biznesie nadal jestem, tylko jestem na swoich zasadach. Chodzę na eventy i na wydarzenia, na które chcę chodzić i mi pasują. Nie ma mnie wszędzie, ale jestem tam, gdzie ja chcę być, gdzie lubię i gdzie mi odpowiada klimat. Pandemia wszystkich nas trochę przekisiła w domu przez te dwa lata. Teraz dopiero zaczynają się otwierać wszystkie tego typu sytuacje.

Co się działo w życiu Margaret, gdy wycofała się z życia publicznego?

Myślę, że potrzebowałam przemyśleć pewne rzeczy, odnaleźć siebie. Ja się trochę zagubiłam. Mam taką piosenkę Tak na oko, i tam byłam zagubiona we mgle, i tak właśnie było. Już się z tej mgły odkopałam i jest spoko.

Z czasem artystka zrozumiała, z czego wynikały jej poprzednie decyzje:

To ma związek z dorastaniem, z dojrzewaniem. Jak się jest młodym, to tak bardzo chce się być lubianym. To też nic złego. Ja też bardzo chciałam być lubiana w pewnym momencie. Można się zatracić w ilości rzeczy, w których bierze się udział, u mnie chyba też się tak wydarzyło. Zaczęłam dojrzewać, stawać na swoim, tupać nogą. To był taki naturalny proces, kiedy to zaczęło się u mnie dziać. Miałam wtedy 27 lat, kiedy to się zaczęło we mnie dziać. To chyba było bardzo mocno związane z moim dojrzewaniem i w stawaniu się z dziewczyny w kobietę.

Cała rozmowa poniżej.


Margaret

Margaret

Margaret

Margaret

Margaret z penisem na spodniach

Margaret z penisem na spodniach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×