Malwina Wędzikowska gorzko o pracy w „TzG”: „Ten program bardzo mnie nadużył energetycznie”. Rozstanie z produkcją było dalekie od idealnego

Malwina Wędzikowska o Tańcu z gwiazdami

Malwina Wędzikowska o Tańcu z gwiazdami

Malwina Wędzikowska odeszła z Tańca z gwiazdami po latach tworzenia kreacji dla gwiazd. O szczegółach swojej decyzji opowiedziała reporterce Jastrząb Post. Podzieliła się nie najlepszymi wspomnieniami.

Polsat pod koniec sierpnia rozpoczął emisję 12. sezonu Tańca z gwiazdami. Tym razem o Kryształową Kulę walczą dwie pary, jakich w polskiej edycji programu jeszcze nie było. Szanse na główną nagrodę mają duet męsko-męski (Jacek Jelonek i Michael Danilczuk) i zagraniczna wokalistka (Jamala), która w swoim kraju już raz startowała w bliźniaczym formacie. W trwającej edycji nie zabrakło też zmian w obsadzie.

Po latach pracy z posadą stylistki pożegnała się Malwina Wędzikowska. Gwiazda i była partnerka Rinke Rooyensa od lat dbała o kreacje, w których uczestnicy prezentowali się w poszczególnych odcinkach. Kreacje jej projektu zbierały dobre recenzje, dlatego sporym zaskoczeniem była wiadomość o przejęciu obowiązków przez Stefano Terrazzino. Dla tancerza to okazja do zaprezentowania kolejnych umiejętności.

O zakończeniu współpracy z Tańcem z gwiazdami Malwina opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Malwina Wędzikowska o odejściu z Tańca z gwiazdami

Ekspertka od wizerunku nie śledzi nowej edycji tanecznego show. Zdarza się, że czasami w social mediach migną jej zdjęcia uczestników, ale nie podgląda z ciekawości, jak w nowej pracy spisuje się jej następca:

Nic nie myślę, bo myślę o czymś innym. Nie oglądam. Nie mam tej ciekawości. Dlatego, że wydaje mi się, że wymyśliłam już wszystko. I pojawiają mi się na Instagramie osoby, które obserwuje, ale bardzo często są to moje stare projekty.

Wędzikowska zdradziła, że propozycję dalszej współpracy w Tańcu z gwiazdami dostała za późno. Produkcja odezwała się do niej w niewłaściwym momencie, bo na dwa miesiące przed rozpoczęciem emisji show, gdy Malwina miała już wypełniony po brzegi grafik:

Odejście z programu było moją decyzją, którą produkcja ułatwiła mi podjąć, bo bardzo późno się do mnie odezwano w tym sezonie, kiedy ja już miałam kalendarz praktycznie zapełniony. Oczywiście, powiedziałam, że mogę przeorganizować ten kalendarz, ale gdzieś w tyle głowy miałam takie myślenie, że nic się nie dzieje bez przyczyny. Sam fakt, że oni odezwali się do mnie pod koniec czerwca, a ja byłam wtedy na Bali i musiałabym przekładać bilety, wracać. Ja nie chciałam mieć stresu, ja potrzebowałam wypocząć.

Tak kostiumografka podsumowała pracę na planie Tańca. Nie są to najlepsze wspomnienia:

Ten program bardzo mnie nadużył energetycznie. To było 8 lat wyjętych z mojego życia, do tego stopnia, że ja praktycznie nie miałam relacji. Nie miałam czasu na przyjaźń, na kolację ze znajomymi, na pójście do kina. Ja byłam 24 godziny w projekcie przez cztery i pół miesiąca w roku. To naprawdę była trudna decyzja, ale była ona najlepsza dla mnie.

Obecnie Wędziowska ma inne priorytety w życiu. Zdradziła Jastrząb Post, że rozpoczęła pracę na planie nowego programu, którego premiera już wkrótce:

Pewien etap został zamknięty, ja go zamknęłam w pełni. Muszę się zająć swoim życiem. Jestem teraz w przygotowaniu nowego programu, na który bardzo liczę, który będzie game changerem, o relacjach, i to jest teraz to, na czym się głównie skupiam. Czytam książki, rozmawiam dużo z kobietami.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Malwina Wędzikowska - pokaz TOUS

Malwina Wędzikowska - pokaz TOUS

Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska - spotkanie z twórcami programu Project Cupid

Malwina Wędzikowska - spotkanie z twórcami programu Project Cupid

Komentarze

  • Terka pisze:

    Pani Malwina proszę wracać do tzg i ubierać tancerki i tancerzy obecnie są ubierani tragicznie nie mogę tego oglądać ubrania są wstrętnie do tego nie dopasowane tragedia

  • gość pisze:

    Skoro było tak cięzko przez te lata można było wcześniej zrezygnować.

  • Gość pisze:

    Zdrowia decyzja najlepsza dla mnie jak inni a ta giry pokazała i juź wywiady udziela myśli źe jak lała chłopaków w szkole to juź wielka gwiazda i dobrze myśli po co marnować czas na plotki jak moźna jesc grube rybe chinka z intimisi na cesarzową i źyli długo i szcźeśliwie ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×