Małgorzata Rozenek tłumaczy się z fryzury za 35 tysięcy złotych! Dlaczego tak drogo? [WIDEO]

Małgorzata Rozenek fryzura

Małgorzata Rozenek fryzura

Małgorzata Rozenek o swojej fryzurze za 35 tysięcy złotych

Kilka dni temu Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na spektakularną metamorfozę. Pod okiem znanego stylisty fryzur, Kajetana Góry, przedłużyła włosy, które sięgają jej teraz aż do bioder. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazda zdradziła, co sądzi na temat zmian w swoim wizerunku:

Czuję potrzebę zmian. I ja mam akurat ten komfort, że jeżeli mam ochotę coś zmienić, to to zmieniam. Bardzo często dotyczy to np. stylu ubierania, jednego dnia ubieram się bardzo zachowawczo, grzecznie, drugiego nagle wbijam się w ogóle w skóry i czuję się bardziej rockowo. Szaleję też z włosami ostatnio. Co prawda te włosy są mi potrzebne do takiego dużego projektu, nad którym prace zaczniemy za chwilę i długość włosów była do tego kluczowa. Zachęcam kobiety do tego, żeby nie bać się zmian.

Zachęcanie to jedno, a fakt wydania na włosy 35 tysięcy złotych to drugie. Czy to prawda, że właśnie tyle kosztowały doczepy Perfekcyjnej?

To są pytania do Kajetana. Bo Kajetan to wszystko organizował i opracowywał. Ważne było dla nas, aby był dobry, naturalny efekt. Mnie nie stać, żeby wydać 35 tysięcy na włosy i to nie są plotki, to jest to, co Kajetan powiedział – to jest trochę tak, że on sprowadził do Polski jakąś specjalna maszynę, chociaż ja o technicznych rzeczach nie chcę się wypowiadać, bo się na tym nie znam, to chyba z tego też wynikało.

Najważniejszy jest przede wszystkim efekt, a ten powala na kolana.

Małgorzata Rozenek wyjawiła nam, ile NAPRAWDĘ zarabia na Instagramie! „Post sponsorowany za postem sponsorowanym” [WIDEO]

Wirujący seks! Gosia Rozenek zdeklasowała 30 gwiazd na imprezie! Jej mikro miniówa odsłoniła prawie wszystko!

Największa seksbomba TVN-u w akcji! Małgorzata Rozenek zrobiła show na jesiennej ramówce stacji jeszcze zanim się zaczęła!

Ale faux pas! Dwie gwiazdy TVN-u w takiej samej sukience!


Małgorzata Rozenek ma doczepiane włosy

Małgorzata Rozenek ma doczepiane włosy

Małgorzata Rozenek ma doczepiane włosy

Małgorzata Rozenek ma doczepiane włosy

Małgorzata Rozenek – TVN ramówka na jesień 2018

Małgorzata Rozenek – TVN ramówka na jesień 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×