Małgorzata Rozenek nie wysyła ubrań swojej marki do gwiazd: „Nie miałam ani ambicji, ani ochoty ich ubierać”. Wskazała swoje muzy

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek od jakiegoś czasu sprawdza się w roli właścicielki własnej marki odzieżowej. W rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o swoich modowych inspiracjach. Wskazała dwie zagraniczne gwiazdy.

Małgorzata Rozenek jest kobietą wielu talentów i w wielu dziedzinach życia doskonale się odnajduje. Zawsze podkreśla, że na pierwszym miejscu jest dla niej rodzina. Gwiazda jest szczęśliwą matką trzech synów. Starsi chłopcy są już nastolatkami, a najmłodszy Henio już niedługo będzie świętował swoje pierwsze urodziny. Duża rodzina i macierzyństwo nie przeszkodziły Małgosi rozwijać swojej zawodowej kariery.

Prezenterka jest niezwykle zapracowana, a jej zawodowy grafik dosłownie pęka w szwach. Od lat regularnie pojawia się na planach zdjęciowych kolejnych programów, gdzie doskonale spełnia się w roli prowadzącej. Jest twarzą wielu ekskluzywnych marek, występuje w reklamach i udziela wywiadów. Ostatnio zadebiutowała także na dużym ekranie.

Małgorzata Rozenek o swoich modowych inspiracjach

Rozenek nie poprzestała jedynie na telewizyjnej karierze i show-biznesie. W czasie pandemii miała znacznie więcej wolnego czasu, który poświęciła na stworzenie własnej marki odzieżowej. Jakiś czas temu na rynku pojawiła się Mrs. Drama, która spotkała się z wielkim zainteresowaniem wśród fanek gwiazdy.

W rozmowie z Jastrząb Post Małgosia opowiedziała nieco więcej o swoich projektach i modowych inspiracjach. Czy marzy się jej, aby ubrać którąś z celebrytek, tak jak np. zrobiła to Sara Boruc?

Ja w ogóle nie myślę o gwiazdach jak projektuje swoje rzeczy i jak je przygotowujemy. Ja myślę o mamach na placach zabaw, o kobietach, które idą do pracy i siedzą w biurze, albo na zdalnym. Myślę o normalnych kobietach, bo z myślą o nich ta marka powstała. Nigdy nie miałam ani ambicji, ani ochoty ubierać gwiazdy, bo ich jest dużo mniej niż normlanych kobiet i są mi dużo mniej bliskie niż normalne kobiety. Poza tym ja po prostu jestem też normalną kobietą i łatwiej mi myśleć jak one żyją, co im mogę zaproponować i jak powinny wyglądać ubrania, które mogą założyć.

Prezenterka wskazała za to dwie zagraniczne gwiazdy, które jej zdaniem mają świetny styl:

Na pewno bardzo lubię i bardzo cenię Victorię Beckham. Nigdy tego nie ukrywałam, cenie to, jaką rodzinę stworzyli, jak wyglądają ich biznesy, jak wygląda ich rodzicielstwo. Fajna para. Lubię ich śledzić i na pewno też kocham Jennifer Aniston. To są takie dwie kobiety, które jakbym miała wskazać, to naprawdę bardzo mi się podobają na przestrzeni wielu lat.

Lubicie styl Victorii Beckham i Jennifer Aniston?


Małgorzata Rozenek zaprezentowała kolekcję

Małgorzata Rozenek zaprezentowała kolekcję "Mrs. Drama"

Małgorzata Rozenek zaprezentowała kolekcję

Małgorzata Rozenek zaprezentowała kolekcję "Mrs. Drama"

Małgorzata Rozenek - buty

Małgorzata Rozenek - buty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×