Dlaczego Lexi nie pojawiła się na finale „Hotel Paradise”? Marietta i Klaudia El Dursi tłumaczą [WIDEO]

Dlaczego Lexi nie było na finale Hotel Paradise?

Dlaczego Lexi nie było na finale Hotel Paradise?

Lexi zabrakło na finale Hotel Paradise. Dlaczego nie pojawiła się w odcinku, w którym o wyborze zwycięzcy decydowali uczestnicy? O to zapytaliśmy Mariettę i Klaudię El Dursi.

Finał Hotel Paradise zakończył się zwycięstwem Chrisa i Marietty. Para wygrała uczucie i nagrodę pieniężną. W finale nie mieli sobie równych. Udowodnili, że są dla siebie stworzeni. Uwaga widzów była skupiona nie tylko na finalistach, ale także na pozostałych uczestnikach, którzy pojawili się w decydującym odcinku. Jedynie Lexi i Łukasz nie stawili się na planie. Próbowaliśmy dowiedzieć się dlaczego.

Dlaczego Lexi nie było na finale Hotelu Paradise?

Lexi (Aleksandra Domańska), to 23-letnia uczestniczka, która od samego początku wzbudzała mnóstwo emocji. Już w pierwszym odcinku niezwykle odważnie wypowiadała się na temat operacji plastycznych, którym się poddała. Wyjątkowa szczerość i miłość do poprawiania urody nie pomogła jej znaleźć się w finale, który w piątkowy wieczór mogliśmy obejrzeć na antenie stacji TVN 7.

Lexi z Hotel Paradise

Lexi z Hotel Paradise

O 100 tysięcy złotych zawalczyły dwie pary – Martyna i Blondinio oraz Marietta i Chris. Uczestnicy Hotelu Paradise, którzy wcześniej pożegnali się z programem, musieli zadecydować, która para wygra. Z jakiego powodu na miejscu zabrakło Lexi i Łukasza? O to nasza reporterka zapytała Mariettę.

Totalnie nie wiem dlaczego Lexi i Łukasza nie było na finale. Nawet wczoraj rozmawiałam z Lexi i ona sama nie zna odpowiedzi na to pytanie. Nie wiem, chyba po prostu nie dostali zaproszenia. To pytanie do produkcji – przyznała, odpowiadając na pytanie czytelników Jastrząb Post.

Nieco więcej na ten temat zdradziła nam prowadząca program, Klaudia El Dursi:

Niestety, ale oni ze względów osobistych nie mogli dojechać. Ja nie za bardzo w ten temat wnikałam. Z tego co wiem, Lexi gdzieś wyjchała. Kilka dni przed finałem, jak prosiliśmy wszystkich byłych uczestników o filmiki, ona nam go nie dostarczyła. Nie do końca znamy ten powód jej nieobecności.

Może pora, by sprawę skomentowała sama Lexi?

Zobacz także: Marietta z Hotel Paradise blondynką. Wielka przemiana zwyciężczyni show

Zapis całej rozmowy live z Mariettą:


Lexi z Hotel Paradise

Lexi z Hotel Paradise

Lexi z Hotel Paradise

Lexi z Hotel Paradise

Marietta i Chris

Marietta i Chris

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×