Ida Nowakowska wygryzła Kasię Cichopek z „You Can Dance”? Gwiazda tylko nam zdradza kulisy wyboru prowadzącej [WIDEO]

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek skomentowała wybór Idy Nowakowskiej na nową prowadzącą You Can Dance. Czy to prawda, że rywalizowały ze sobą o posadę gospodyni popularnego formatu? Zobacz, co nam zdradziła aktorka.

Kasia Cichopek od lat uznawana jest za jedną z najbardziej lubianych gwiazd w polskim show-biznesie. Na szklanym ekranie debiutowała w 1997 roku w serialu Boża podszewka. Największą popularność przyniosła jej jednak rola Kingi Zduńskiej w serialu M jak miłość. Aktorka dołączyła do obsady w 2000 roku, gdy miała 18 lat, i przez kolejne sezony dorastała na oczach widzów. Dzięki udziałowi w popularnej telenoweli nie mogła narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji.

W ciągu kilku ostatnich lat zbudowała wokół swojej osoby małe imperium, które z roku na rok sukcesywnie powiększa. Cały czas angażuje się w nowe projekty oraz realizuje na kilku płaszczyznach jednocześnie.

Gwiazda jesienią zeszłego roku dołączyła do obsady Pytania na śniadanie. W krótkim czasie udowodniła, że i w tej roli czuje się jak ryba w wodzie oraz jest gotowa do tego, by podejmować kolejne zawodowe wyzwania.

Czy Katarzyna Cichopek otrzymała propozycję poprowadzenia You Can Dance?

You Can Dance to wielki taneczny hit, który przed laty przyciągał przed telewizory prawdziwe tłumy. Dlugo był emitowany na antenie TVN-u. Mimo że nie brakowało chętnych do udziału w show, producenci w 2016 roku podjęli decyzję o zakończeniu nagrań.

Taneczne widowisko pojawi się dopiero w jesiennej ramówce, jednak już teraz wiadomo, że w jury zasiądą Agustin EgurrolaKlaudia Antos oraz Misha Kostrzewski, a prowadzącą została Ida Nowakowska, która kilkanaście lat temu sama brała udział w programie jako uczestniczka.

Wybór gospodyni programu dla wielu nie był oczywisty. Fani formatu chcieli zobaczyć w tej roli Katarzynę Cichopek, która posiada wiedzę o tańcu oraz doświadczenie niezbędne do prowadzenia popularnego formatu. W mediach pojawiły się nawet pogłoski mówiące o tym, że walczy o tę posadę z Anną Muchą, jednak żadna z gwiazd nie potwierdziła tych twierdzeń.

W rozmowie z Jastrząb Post Kasia zdradziła, czy otrzymała propozycję poprowadzenia You Can Dance.

Nie padła taka propozycja. W ogóle jeszcze wykreowana walka między mną i Anką Muchą o jedną posadę. Gratulacje dla Idy. Ida jest idealna do prowadzenia takiego programu. Ale miło mi, że media o mnie pamiętają i zabiegają o zlecenia. Dzięki.

Marcin dodał, że decyzje dotyczące tego, kto poprowadzi dany program, w 100% podejmuje stacja:

To jest 100% decyzja stacji.

Kto waszym zdaniem najlepiej sprawdziłby się w roli prowadzącej You Can Dance?


Katarzyna Cichopek - gwiazdy świętują drugi dzień Wielkanocy

Katarzyna Cichopek - gwiazdy świętują drugi dzień Wielkanocy

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Ida Nowakowska,

Ida Nowakowska, "You Can Dance 9", odcinek 2. (fot. ONS)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×