Karolina Ferenstein-Kraśko o wycofaniu się z salonów: „Moje wartości w życiu wyglądają trochę inaczej”. Czym się teraz zajmuje?

Karolina Ferenstein-Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko

Dlaczego Karolina Feresntein-Kraśko nagle zniknęła z salonów? Żona dziennikarza TVN i gwiazda Agenta zdradza, co wpłynęło na jej decyzję o ograniczeniu swojej aktywności w świecie show-biznesu.

Piotr Kraśko w 2008 roku wziął drugi ślub. Jego żoną została Karolina Ferenstein, która co jakiś czas towarzyszyła mu podczas branżowych imprez.

Wybranka dziennikarza TVN jest właścicielką stadniny koni w Gałgowie, a o swojej miłości do jazdy konnej napisała książkę. Jest jedną z najlepszych polskich amazonek. W trakcie swojej kariery jeździeckiej triumfowała w ponad 100 konkursach, także rangi międzynarodowej. Karolina była pierwszą kobietą, która w historii polskiego jeździectwa zdobyła brązowy medal w pucharze Polski.

Pasjonatka koni na salonach nawiązała przyjaźnie z wieloma gwiazdami. Szczególnie przypasowało jej towarzystwo Kingi Rusin i Kasi Sokołowskiej. To z nimi najczęściej spędzała czas na publicznych przyjęciach.

Znane nazwisko i ciekawa osobowość sprawiły, że o Ferenstein-Kraśko upomnieli się producenci programów rozrywkowych TVN. 45-latka ma za sobą udział w jednej z gwiazdorskich edycji Agenta. Do udziału w show rzekomo namówiła ją Kinga Rusin. Fakt donosił, że miała ją przekonać argumentami o „przygodzie życia”, dobrych zarobkach i wzroście popularności.

Na fali wysokiej oglądalności show Karolina zaczęła regularnie gościć na salonach.

Dlaczego Karolina Ferenstein-Kraśko zrobiła sobie przerwę od salonów?

Ostatnio żona Piotra zrobiła sobie od przerwę od świata mediów. Dlaczego zrezygnowała z brylowania na czerwonym dywanie? Reporterce Jastrząb Post zdradziła, że zmieniły się jej priorytety. Chociaż świat show-biznesu jest dla niej atrakcyjny, to na co dzień woli spełniać się na innych płaszczyznach:

Fantastyczna jest przygoda z show-biznesem, fantastycznie jest się ocierać o ten świat, który daje energię, jest barwny, kolorowy, seksowny. Ale moje wartości w życiu wyglądają trochę inaczej. Jeśli coś robię, to chciałabym to robić naprawdę dobrze. Moja praca zawsze jest na pierwszym miejscu. A w show-biznesie nigdy nie jest się panem własnego czasu. Ja mam troje dzieci, mam firmę.

Ferenstien-Krasko ma dwóch synów, Konstantego (ur. 16 czerwca 2007) i Aleksandra (ur. 21 października 2009), oraz córkę Larę (ur. 14 stycznia 2016). Firma o której wspomniała, to producencko-eventowa K&F Group organizująca imprezy sportowe, kulturalne i charytatywne. Dla Karoliny bardzo ważne jest, aby wybierać to, z czego czerpie najwięcej satysfakcji:

Sportowo realizują się moje dzieci, a jeździectwo jest bardzo pracochłonnym sportem, więc musiałam podjąć jakąś decyzję i wybrać co jest dla mnie najważniejsze. Myślę, że dobrze wybrałam, jestem w tym bardzo szczęśliwa i spełniona. Wszystko się świetnie rozwija, a przygodę z show-biznesem po prostu miewam i to mi odpowiada najbardziej.

Uważacie, że Karolina podjęła słuszną decyzję?


Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko - ślub

Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko - ślub

Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko - ślub

Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko - ślub

Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko - ślub

Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko - ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×