Joanna Przetakiewicz nie korzysta z usług stylistki. Zdradziła, dlaczego woli ubierać się sama [WIDEO]

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz znana jest ze świetnych stylizacji. Kto ją ubiera? Czy zatrudnia stylistów? Ta odpowiedź może was zaskoczyć!

Joanna Przetakiewicz dla wielu to synonim kobiety sukcesu. Od wielu lat prowadzi firmę odzieżową, która cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientek. Marka La Mania ma już ugruntowaną pozycję na rynku i z każdym rokiem poszerza grono odbiorców, ale także asortyment.

Przetakiewicz jest zdecydowanie jedną z najbardziej zaradnych bizneswoman w rodzimym show-biznesie i cały czas rozwija swoją działalność. Jest też aktywistką, wspierającą inne kobiety.

Od lat uchodzi też za jedna z najlepiej ubranych Polek. Jej stylizacje są zawsze wysmakowane i trafione w punkt. Kto pomaga jej się ubierać? Joanna wszystko zdradziła naszej reporterce.

Dlaczego Joanna Przetakiewicz nie korzysta z usług stylistki?

Joanna Przetakiewicz opowiedziała naszej reporterce o swoich stylizacjach. Zawodowo zajmuje się modą, więc nie dziwi fakt, że sama zawsze jest nienagannie ubrana. Jest uznawana, za jedną z najlepiej ubranych Polek. Czy sama wybiera ubrania?

Tak, stylizuję się sama. Ja bym nie miała czasu, aby przed każdym wyjściem korzystać z usług stylistki. Jak ja bym miała wspaniałą stylistkę, to bardzo chętnie bym z nią przejrzała całą swoją szafę i garderobę. Ale nie ma na to czasu.

To zadziwiające, że właśnie taki jest powód tego, że Przetakiewicz nie korzysta z usług profesjonalisty. Joanna przyznała, że czasem pomagają jej przyjaciółki:

Jak już to robię to z przyjaciółkami i mamy super ubaw, czujemy się jak dziewczynki w domku dla lalek. Ale tak, to robię to sama.

Spodziewaliście się?

Joanna Przetakiewicz nie zawsze żyła w luksusie

Okazuje się jednak, że stale widniejącej na liście najbogatszych kobiet Przetakiewicz nie zawsze dobrze się wiodło. W rozmowie wywiadzie dla Jastrząb Post opowiedziała o czasach, kiedy miała poważne problemy finansowe.

Taki etap miałam wtedy, kiedy rozstałam się z mężem. Mieliśmy rozdzielność majątkową od początku trwania małżeństwa, w związku z tym, ja z domu wyszłam praktycznie tak, jak stałam z trojgiem dzieci. Musiałam wynająć mieszkanie i poczynić wiele kroków, żeby to życie odbudować. To był moment dla mnie bardzo trudny, bo zainwestowałam wszystkie swoje oszczędności w kolejną firmę, kupiłam mieszkanie w stanie surowym, więc niewiele można było z tym zrobić – powiedziała Jastrząb Post.

Joanna Przetakiewicz znalazła sposób, żeby zapanować nad domowym budżetem. Więcej przeczytacie o tym tutaj.

 


Joanna Przetakiewicz - 31. Finał WOŚP

Joanna Przetakiewicz - 31. Finał WOŚP

Joanna Przetakiewicz w mieszkaniu mamy

Joanna Przetakiewicz w mieszkaniu mamy

Joanna Przetakiewicz - 30-lecie Polsatu

Joanna Przetakiewicz - 30-lecie Polsatu

Komentarze

 • Gość pisze:

  Miała problemy finansowe i Kulczyk okazał się zbawcą i robił z nią co chciał ahahaha i porzucił jak zużytą lalke.

 • Gość pisze:

  Zapracowana.na nic nie ma czasu.sprzata gotuje.wnuki nianczy.tyle firm prowadzi.cala ksiegowosc ogarnia

 • Gość pisze:

  „Przetakiewicz jest zdecydowanie jedną z najbardziej zaradnych bizneswoman”
  Jej zaradność to nie „bizneswoman”, to się trochę inaczej nazywa:))

 • Gość111 pisze:

  „Wyszłam z niczym, z trójka dzieci, ale z oszczędności kupiłam mieszkanie i zainwestowałam w firmę” :))))) genialnie głupia

  • Gość pisze:

   chyba trafiłeś /aś 6 w lotto,dobre spostrzeżenie

  • GośćVBN pisze:

   ONA ZAWSZE GŁUPIA , TYLKO NA JEDNYM SIĘ ZNA JAK FACETA WYDOIĆ Z MILIONÓW OHYDNE BABSKO

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×