Szukaj

Ilona Felicjańska niezwykle szczerze o walce z nałogiem. Dlaczego jej ukochany również udał się na terapię? [WIDEO]

Ilona Felicjańska o nałogu

Ilona Felicjańska o nałogu

Ilona Felicjańska o terapii i związku

Ilona Felicjańska opowiedziała o terapii i walce z uzależnieniem. Gwiazda nie ukrywa, że partner był dla niej wielkim wsparciem. Jak udało im się wspólnie wygrać z nałogiem? Zdradziła szczegóły w rozmowie z Jastrząb Post. Zobaczcie wideo!

Ilona Felicjańska po tym, jak w 2010 roku pod wpływem alkoholu spowodowała wypadek samochodowy, postanowiła zmienić i przewartościować swoje życie i raz na zawsze skończyć z uzależnieniem. Przez wiele lat jej się to udawało, jednak parę miesięcy temu znowu zaczęła zaglądać do kieliszka. Na szczęście wraz z Paulem Montaną, swoim ukochanym,  udała się na terapię, która ponownie pomogła stanąć jej na nogi:

Nawrót choroby pojawia się, kiedy jakiś element naszego trzeźwienia zaczyna się chwiać. Tak samo jak przy każdej innej chorobie, która jest nieuleczalna, a mamy ją do końca życia, a takie się zdarzają. Nauczyłam się być sama, byłam szczęśliwa, nawet napisałam książkę Klucz do Szczęścia w momencie, kiedy byłam sama. I nagle z jednej strony bardzo szczęśliwa, bardzo zakochana. Tak zakochana, że po prostu aż wybuchałam w środku, ale zdarzyło się coś nowego w życiu z czym nie do końca umiałam sobie poradzić. Wielkie oczekiwania, wielkie nadzieje. A wiadomo, że te nadzieje bardzo często budzą frustrację.

Jak wyjawiła Ilona, każda zmiana potrzebuje czasu i do każdego wielkiego kroku trzeba dojrzeć:

Zaczynamy chcieć kochać wizerunek osoby, a nie tę osobę. Potrzebowaliśmy dwóch lat do tego, aby zrozumieć, że nie jesteśmy w stanie nie być razem. Że jednak ta miłość jest tak ogromna, że chcemy nad tym pracować. Ja wróciłam na terapię, żeby przypomnieć sobie jakie są mechanizmy. Dołączył Paul, żeby dowiedzieć się czym jest ta choroba i żebyśmy mogli się wspierać. Bo jednak doszliśmy do wniosku, że ta miłość warta jest tego, aby coś odrzucić. Odrzucamy alkohol, nie chcemy pić. Chcemy doświadczać trzeźwego życia, ja już wiem, że życie bez alkoholu może być naprawdę cudowne.

Trzymamy zatem kciuki za Ilonę i Paula, aby wytrwali w swoim postanowienie.

Ilona Felicjańska rozkręca duży biznes za granicą! Tylko nam zdradziła, w co zainwestuje oszczędności swojego życia! [WIDEO]

Ilona Felicjańska na odwyk zabrała ze sobą… ukochanego! On też potrzebuje pomocy?

Ilona Felicjańska potwierdziła najgorsze! Zdobyła się na bardzo szczere wyznanie w sprawie swojego alkoholizmu


Ilona Felicjańska - XIV Noworoczny Obiad z Gwiazdami

Ilona Felicjańska - XIV Noworoczny Obiad z Gwiazdami

Ilona Felicjańska-kampania edukacyjna Czas Na Wzrok 40+

Ilona Felicjańska-kampania edukacyjna Czas Na Wzrok 40+

Ilona Felicjańska – urodziny Fundacji Wiewiórki Julii

Ilona Felicjańska – urodziny Fundacji Wiewiórki Julii

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×