Ida Nowakowska mówi NIE dla niań. Zdradziła, dlaczego nie odda syna w ręce opiekunki. Ma poważne obawy

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska od kilku miesięcy jest mamą. Tuż po porodzie powróciła do pracy na pełnych obrotach. Jak łączy macierzyństwo z karierą?

Ida Nowakowska dała się poznać widzom, gdy pojawiła się na castingu pierwszej edycji programu You Can Dance. Wtedy format był emitowany przez stację TVN. Kilka lat później otrzymała propozycję dołączenia do panelu jurorskiego. Dzięki przyjęciu oferty, jej kariera ruszyła z kopyta. 30-latka w 2018 roku związała się z TVP. Jest obecnie jedną z największych gwiazd publicznego nadawcy. Jest także prowadzącą Pytania na śniadanie oraz posiada swój autorski program Od niemowlaka do przedszkolaka.

Nowakowska to dobry przykład na umiejętne pogodzenie pracy z życiem prywatnym. W 2015 roku wzięła ślub z Jackiem Herndonem, z którym studiowała aktorstwo na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Ich miłość kwitnie. 7 maja powitali na świecie synka – Maxa. Gwiazda nie potrafi odpoczywać, dwa tygodnie po porodzie wróciła do zawodowych obowiązków, za co spadła na nią fala krytyki.

Dlaczego Ida Nowakowska nie zatrudni niani dla syna?

Ida Nowakowska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, jak łączy karierę z macierzyństwem. Okazuje się, że mimo iż bardzo szybko wróciła do pracy i spędza w niej znaczną część czasu, to nie zaniedbuje swojej pociechy:

Max towarzyszy mi od początku. Jak miał 6 tygodni byliśmy na pierwszym castingu do You Can Dance. Jest moim najcudowniejszym towarzyszem. To już kawał czasu. Teraz jest z moją mamą. Moja mama jest na backstage’u i praktycznie co program mi pomagała. Mamy fajnie w programie You Can Dance, bo możemy nagrywać troszkę, potem jest przerwa. Mogę być cały czas z Maxem, wszystko jest fajnie, tak na luzie i jestem za to wdzięczna.

Większość matek, które pracują w show-biznesie, w końcu decyduje się na pomoc niani. Ida zdradziła, że nie jest zwolenniczką zatrudniania opiekunek i sama nie wyobraża sobie, by ktokolwiek inny, niż ona lub jej najbliżsi, dotykali jej synka:

Ja jestem taką osobą, która nie chciałaby nigdy oddać mojego dziecka niani. U nas nigdy nie było żadnej niani w rodzinie. Nie mówię tutaj negatywnie, bo na pewno są sytuacje, gdzie potrzeba niania i nie jest moją rolą, żeby kogoś oceniać. Ale ja jestem na tym etapie, że nie mogę nawet na chwilę dać Maxa komuś na ręce, bo się boję, że będzie coś nie tak. Więc tylko jak na razie moja mama i Jack opiekują się Maxem. Wspólnie tworzymy taką drużynę. I jest super.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Ida Nowakowska z synkiem

Ida Nowakowska z synkiem

Ida Nowakowska wybrała się w zagraniczna podróż ze swoim dzieckiem

Ida Nowakowska wybrała się w zagraniczna podróż ze swoim dzieckiem

Ida Nowakowska pokazała twarz synka

Ida Nowakowska pokazała twarz synka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×