Szukaj

Joanna Krupa komentuje nieobecność Edyty Górniak na jej ślubie: „Mnie było przykro i jej było przykro” [WIDEO]

Joanna Krupa, Edyta Górniak, ślub

Joanna Krupa, Edyta Górniak, ślub

Czy Edyta Górniak miała zaśpiewać na ślubie Joanny Krupy?

W miniony weekend Joanna Krupa i Douglas Nunes wzięli ślub w Krakowie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się się m.in Joanna Jabłczyńska czy Dawid Woliński. Wbrew wcześniejszym spekulacjiom, Joannie nie towarzyszyła Edyta Górniak, z którą modelka utrzymuje bliskie relacje od kiedy zamieszkały obok siebie w Los Angeles.

Pojawiły się plotki, że to Edyta miała zaśpiewać na ślubie Joanny. Czy to właśnie ze względu na nieobecność Górniak piosenkę dla młodej pary wykonała Joanna Jabłczyńska?

To w ogóle nie było tak. Ja Edytkę już kiedyś zaprosiłam, ona mówiła, że chciała być ze mną, ale wiem, że ona miała wyjazd do Tajlandii, bardzo dużo ma projektów w swojej głowie i ona mi powiedziała, że niestety nie będzie jej, ale jak coś się zmieni to da znać. Nie było żadnych planów, ona nie miała śpiewać. Wiadomo, na pewno by wzięła mikrofon i by zaśpiewała znając Edytkę.

Czy Joanna ma żal do swojej przyjaciółki, że ta nie pojawiła się na jej weselu?

W ogóle nie mam żadnego żalu do niej, my jesteśmy przyjaciółkami, ja wiedziałam o tym, że nie będzie mogła przyjść. Ja nie wiem kto to w prasie wymyśla, naprawdę komuś się nudzi, że coś takiego napisał. Mnie było przykro i jej było przykro, bo też napisałam do niej i ona myślała, że to z mojej strony ktoś powiedział. Ja powiedziałam, że w życiu, jesteśmy przyjaciółkami i widać komuś się nie podoba, że jesteśmy blisko. My ją traktujemy jak rodzinę i rozmawiałam z nią normalnie, wiedziałam, że jej tam nie będzie i kompletnie nie mam o to żadnego żalu. To było przykre, żeby taki piękny moment dla mnie, żeby ktoś pisał coś tak nieprzyjemnego.

Przy okazji Joanna zdradziła, co z jej podróżą poślubną:

Jeszcze nie, nie mogę doczekać się aż wrócę do domu do moich psiaków, z którymi nie widziałam się ponad pięć tygodni. Na razie jedziemy do Stanów i tam powolutku coś splanujemy.

Cała rozmowa poniżej:

Gwiazdy na jesiennej ramówce TVN: Rozenek, Woźniak-Starak, Chylińska, Krupa [DUŻO ZDJĘĆ]

Ale faux pas! Dwie gwiazdy TVN-u w takiej samej sukience!

Joanna Krupa tuż po ślubie zaszalała z kreacją na ramówce TVN. Tylko co na to mąż?!


Edyta Górniak, Randy Jackson i Joanna Krupa na obiedzie

Edyta Górniak, Randy Jackson i Joanna Krupa na obiedzie

Joanna Krupa z Edytą Górniak w Los Angeles

Joanna Krupa z Edytą Górniak w Los Angeles

Edyta Górniak na kolacji z Joanną Krupą w Los Angeles

Edyta Górniak na kolacji z Joanną Krupą w Los Angeles

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×