Antek Królikowski ogolił głowę. Zdradził nam powód swojej wielkiej metamorfozy [WIDEO]

Antek Królikowski metamorfoza

Antek Królikowski metamorfoza

Antek Królikowski ogolił głowę. Dlaczego zmienił fryzurę? O to zapytała go nasza reporterka. Z pewnością powód, dla którego poddał się metamorfozie ucieszy jego wiernych fanów.

Wielki Mecz 2019 TVN vs WOŚP za nami. Jedną z największych niespodzianek przygotował dla widzów i kibiców Antek Królikowski. Aktor zaprezentował się w nowej, krótkiej fryzurze.

Amant kina zgolił swoje urocze fale. Większość internautów jest wprost zachwyconych jego wyglądem, ale rzecz jasna nie można dogodzić wszystkim i również wśród fanów serialu znalazły się osoby, które bardzo sceptycznie podchodzą do metamorfozy, jaką przeszedł aktor. Według niektórych były chłopak Julii Wieniawy wygląda wręcz, jakby był chory.

Zobacz: Antek Królikowski ogolił głowę! Po gęstych lokach nie ma już ani śladu!

Dlaczego Antek Królikowski ściął włosy?

Nowy wizerunek Królikowskiego zaskoczył wszystkich jego fanów. W końcu jeszcze tydzień temu aktor z bujną czupryną dumnie pozował do zdjęć podczas premiery filmu Polityka. Skąd zatem pomysł na tak drastyczną zmianę? O to Antka zapytała nasza reporterka:

Mam wszy – zażartował najpierw aktor.

Po chwili Królikowski zdradził, że – tak jak przypuszczaliśmy – jego metamorfoza to „skutek uboczny” pracy na planie nowego filmu, w którym wciela się w jednego z głównych bohaterów:

Musiałem obciąć włosy. A tak serio to secret project. Jakaś nowa rola. Na razie nie mogę za dużo zdradzić.

Jak oceniacie prawie łysego Antka Królikowskiego? Pasuje mu taki look?

Zobacz: Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie z Baronem?! Opublikowała poruszający wpis: “Nie ma nic bardziej bolesnego, niż…”


Antek Królikowski w krótkich włosach

Antek Królikowski w krótkich włosach

Antek Królikowski w krótkich włosach

Antek Królikowski w krótkich włosach

Antek Królikowski ogolił głowę

Antek Królikowski ogolił głowę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×