Ola Ciupa o disco-polo na Eurowizji. Jej słowa mogą zaboleć jedną z uczestniczek preselekcji [WIDEO]

Ola Ciupa o disco-polo na Eurowizji

Ola Ciupa o disco-polo na Eurowizji

Disco-polo na Eurowizji? Ola Ciupa oceniła szanse Emilii Saneckiej i Daj to głośniej w preselekcjach. Czy jej zdaniem taka muzyka ma szansę wygrać konkurs? O to zapytała ją nasza reporterka.

Ola Ciupa na Eurowizji wystąpiła dwukrotnie. Najpierw w 2014 roku, z Cleo, jako modelka piorąca na tarze, a potem rok później – tym razem w roli sekretarza podającego punkty od polskich jurorów i widzów. Śmiało więc może tytułować się ekspertem w dziedzinie konkursu, który wśród polskich widzów budzi mieszane emocje.

Lada dzień wystartują polskie preselekcje do tegorocznej edycji Eurowizji. 23 lutego oficjalnie dowiemy się, kto będzie reprezentował nas w Rotterdamie. Lista kandydatów raczej nie napaja optymizmem. W większości są to debiutanci, albo zapomniani artyści, znani głównie z talent-shows.

Jedną z ciekawszych uczestniczek jest Emilia Sanecka, prawdopodobnie największej gwiazdy tych eliminacji. A przynajmniej jedyna, której udało się wylansować przebój (Mama ostrzegała) z niespełna 100 mln odtworzeń na YouTubie. Jej udział w eurowizyjnej Szansie na sukces budzi wiele emocji, a to za sprawą nurtu muzycznego, z jakiego się wywodzi, czyli disco-polo.

Eurowizja 2020: Ola Ciupa o disco-polo

Ola Ciupa, która zdążyła poznać Eurowizję od podszewki, skomentowała tegoroczne preselekcje. Podobnie jak większość internautów, jej uwagę przykuła obecność wokalistki zespołu Daj to głośniej:

Wiem, że teraz będą preselekcje wyglądały w trochę inny sposób. Tak jak w przypadku Eurowizji Junior i myślę, że to świetny pomysł. Wiem, że Cleo też jest jurorką, więc też super pomysł. Nie mogę się doczekać, kiedy będzie można obejrzeć i zobaczyć, jak to wszystko będzie wyglądać. Obiło mi się o uszy, że ten zespół z piosenką „Mama ostrzegała” też się zgłosił, więc jestem bardzo ciekawa, jak to będzie – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Ola Ciupa na Eurowizji

Ola Ciupa na Eurowizji

Ciupa nie jest pewna, czy muzyka disco-polo miałaby szansę wygrać Eurowizję:

Obawiam się, że Eurowizja nie jest jeszcze gotowa na disco-polo. Ale myślę, że to będzie taki fajny element tych polskich preselekcji.

Zgadzacie się z Olą?


Emilia Sanecka Daj To Głośniej - Instagram

Emilia Sanecka Daj To Głośniej - Instagram

Emilia Sanecka Daj To Głośniej - Instagram

Emilia Sanecka Daj To Głośniej - Instagram

Ola Ciupa jak Pamela w śniadaniówce TVP

Ola Ciupa jak Pamela w śniadaniówce TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×