Tomasz Karolak sporo schudł w banalny sposób! Dopiero teraz wyjawił swoją tajemnicę [WIDEO]

Jak schudł Tomasz Karolak? Jaka dieta?

Spektakularna metamorfoza Tomasza Karolaka trwa już kilka miesięcy. Gdy aktor po raz pierwszy pojawił się na salonach chudszy o 12 kilo, od razu wzbudził zachwyt wśród swoich fanów. Gwiazdor serialu Rodzinka.pl od wielu lat zmagał się z nadwagą, dopiero zapalenie wyrostka robaczkowego i problemy zdrowotne doprowadziły do zmiany stylu życia.

Okazuje się, że za metamorfozą Karolaka nie stoi żadna restrykcyjna dieta:

Ja chyba wróciłem do siebie sprzed lat. Ja taki po prostu byłem i taki jestem. Przede mną są nowe wyzwania zawodowe i dobrze mi z tą obniżoną wagą. Natomiast oprócz pewnych rzeczy, których od zdrowotnego tąpnięcia postanowiłem przestrzegać, to nie mam jakiś takich rygorystycznych diet. Wszystko idzie dobrze. Ja trenuje w sali, więc nie ma problemu z zimą. Ale to też jest tak, że ta zima jest pracowita. Mam sporo aktywności zawodowych i duże tej energii ze mnie wypływa. Natomiast rzeczywiście staram się nie jeść tak jak kiedyś, co mi wpadnie pod rękę na planie – wyznał aktor w rozmowie z naszą reporterką.

A jak wygląda codzienne menu Tomasza? Okazuje się, że gwiazdor bardzo często korzysta z przepisów zawartych w książce kucharskiej Rodzinka.pl:

Tam jest kilka przepisów, które ja bardzo lubię i nie są jakimiś kalorycznymi posiłkami. Wiadomo, są tam przepisy, które jedliśmy w Rodzince.pl, ale także inne, które są szybkie do zrobienia, bo to była podstawa do wyboru tych dań. Ja naprawdę żyję jak każdy człowiek, nie dbam specjalnie o swoją obecnie sylwetkę. Natomiast uważam, że trzeba trenować. Mam 46 lat i uważam, że dobrze być aktorem, który dba o siebie – dodał Karolak.

Cała rozmowa poniżej.

Dopiero teraz widać jak bardzo schudł Tomasz Karolak! Pochwalił się klatą i zrobiło się bardzo gorąco!

UPS… Pieczołowicie skrywany sekret Tomasza Karolaka i Małgorzaty Kożuchowskiej nagle wyszedł na jaw! [WIDEO]

Viola Kołakowska zmieniła się w blond wampa! Komentarz Tomasza Karolaka? Tak nie mówi eks partner [WIDEO]


Tomasz Karolak z rodziną, Dzień Dziecka z Apart & Disney

Tomasz Karolak z rodziną, Dzień Dziecka z Apart & Disney

Tomasz Karolak - Listy do M. 3, premiera filmu

Tomasz Karolak - Listy do M. 3, premiera filmu

Tomasz Karolak z nową partnerką - Bal TVN 2017

Tomasz Karolak z nową partnerką - Bal TVN 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×