Szukaj

Cleo sporo schudła. Zdradziła nam, jak wygląda jej dieta. Przestrzega fanów przed kilkoma produktami

Jak Cleo schudła?

Jak Cleo schudła?

Jak zgodnie zauważyli fani, Cleo aktualnie bardzo dobrze wygląda. Gwiazda zachwyca szczupłą sylwetką. Jak teraz wygląda jej dieta?

Cleo to gwiazda polskiej sceny muzycznej. Piosenkarka skupia się nie tylko na swojej karierze, ale także wielką wagę przykłada także do swojej sylwetki. Ostatnio sporo schudła, czym pochwaliła się w Fakcie. Zdradziła, w czym tkwi sekret jej przemiany:

Faktycznie schudłam. A wynika to z tego, że przestałam jeść kluski, makarony i chleb, który kocham. Stwierdziłam, że po prostu trzeba się oduczyć pewnych nawyków żywieniowych i muszę przyznać, że lepiej teraz się czuję i mam więcej energii — wyznała gwiazda w rozmowie z tabloidem.

Efekty diety są widoczne gołym okiem. Cleo ma płaski brzuch, który chętnie pokazuje w sieci. Promując swój koncert w Mrągowie, wrzuciła zdjęcie z odsłoniętym brzuchem. Takiego ciała zapewne zazdrości jej wiele kobiet.

Ile schudła Cleo?

W związku z tą spektakularną metamorfozą reporterka Jastrząb Post postanowiła zapytać ją o kilka szczegółów. Podczas wywiadu udało się nam dowiedzieć między innymi, ile artystka schudła:

Udało mi się zrzucić 5 kg. Dobrze się z tym czuję. Wróciłam na siłownię, również dbam o kręgosłup, bo nie ukrywam, że to dźwiganie ciężarów mnie po prostu rozluźnia.

Jak wygląda jej dieta? Cleo przestrzega fanów przed spożywaniem cukrów prostych.

Troszeczkę zmniejszyłam ilość kalorii, ale również zrezygnowałam z takich typowych prostych węglowodanów, cukrów prostych. Moich ukochanych lodów i wszystkich innych czekoladek.

A co z alkoholem, który również jest dość kaloryczny?

Ja nie jestem zbytnio alkoholowa, jak już sięgam po alkohol, to co najwyżej wino do obiadu. Jest to zresztą zdrowa forma alkoholu. Polecam wino czerwone.

Jak podoba Wam się nowa wersja Cleo?


Cleo - premiera nowej płyty

Cleo - premiera nowej płyty

Cleo - premiera nowej płyty

Cleo - premiera nowej płyty

Cleo na Finale The Voice Kids 3

Cleo na Finale The Voice Kids 3

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×