Dawid Woskanian po Top Model nie robi kariery. Michał Piróg tłumaczy dlaczego: „Jest taki problem, że…” [WIDEO]

Dawid Woskanian po Top Model nie robi kariery? Michał Piróg komentuje

Dawid Woskanian po Top Model nie robi kariery? Michał Piróg komentuje

Top Model: Dawid Woskanian po programie nie pojawia się na wybiegach i w dużych kampaniach. Dlaczego? Poprosiliśmy o komentarz Michała Piróga.

Dawid Woskanian w wielkim stylu wygrał ósmą edycję Top Model, otrzymując maksymalną liczbę punktów od widzów i jurorów. 30-latek dał się poznać jako przebojowy uczestnik, otwarty na nowe wyzwania. Uczestnicząc w programie chciał przede wszystkim opowiedzieć o problemach, z jakimi na co dzień zmagają się osoby dotknięte zespołem Tourette’a. Plan zrealizował w stu procentach. Do tego udowodnił, że ma wszystkie warunki niezbędne do kariery w modelingu. Jest przystojny, wysoki, dobrze zbudowany, ma ciekawą urodę.

Chociaż Dawid cieszy się sporą popularnością w internecie, nadal nie wziął udziału w żadnej komercyjnej kampanii reklamowej. Na próżno go szukać także na wybiegach. Dlaczego? Nasza reporterka zapytała o to Michała Piróga.

Michał Piróg o karierze Dawida Woskaniana z Top Model

Prowadzący Top Model opowiedział o kulisach pracy w modelingu. Koniec roku nie sprzyja podpisywaniu kontraktów przez debiutantów:

Z Dawidem jest jeszcze taki problem, że musi minąć trochę czasu, zanim zostanie on wyrzucony przez agencję na rynki zachodnie. Bo to zajmuje. To jest nowa twarz. Musisz go pokazać, zrobić testy. Więc ja sądzę, że przyszły sezon pokazowy. Tam Dawid będzie mógł walczyć. Wiemy, jak to jest w Polsce – finał Top Model, koniec listopada. Potem święta – wolne, nikt nie pracuje. Styczeń do połowy, nikt nie pracuje. Te święta lubimy rozciągać do bardzo długich weekendów, które trwają dwa tygodnie, i tak dalej. To samo jest z agencjami.

Dawid Woskanian wygrał Top Model 8

Dawid Woskanian wygrał Top Model 8

Dawid Woskanian - Top Model 8 półfinał

Dawid Woskanian w Top Model 8

Okazuje się, że zanim model zostanie zaproszony do pokazu, musi wziąć udział w castingach, które odbywają się na kilka miesięcy przed wydarzeniem. Gdy projektanci poszukiwali kandydatów do swoich pokazów, Woskanian brał udział Top Model.

Po drugie, aby wystartować w tych męskich pokazach, które zaczynają się w lutym, to bookingi są parę miesięcy wcześniej. A on parę miesięcy wcześniej nie mógł nigdzie startować, bo był w programie. Czyli żadna agencja nie mogła reprezentować go na innych polach eksploatacji. Więc ja sądzę, że finalistom tego ostatniego sezonu trzeba dać trochę czasu.

Chociaż przez program Top Model przewinęło się ponad 100 uczestników, to tylko kilku pracuje w zawodzie. Z czego to wynika?

To jest uwarunkowane tym, jak finaliści pracują. Jak bardzo chcą być w modzie, a jak bardzo chcą być w social mediach, jak bardzo chcą stać się gwiazdami. Ci którzy chcą pozostać w zawodzie, robią dużo. Teraz Michał Borzuchowski z 7. edycji, Hubert Gromadzki są top of the top na pokazach – skwitował Piróg.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz także: Wyniki Top Model 8 były ustawione? TVN oficjalnie komentuje


Dawid Woskanian

Dawid Woskanian

Dawid Woskanian – okładka Glamour

Dawid Woskanian – okładka Glamour

Michał Piróg - premiera serialu Wiedźmin

Michał Piróg - premiera serialu Wiedźmin

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×