Co się dzieje z Dawidem Woskanianem po „Top Model”? Gwiazdy programu zdradzają [WIDEO]

Sandra Dorsz i Żaklina Ta Dinh o Dawidzie Woskanianie

Sandra Dorsz i Żaklina Ta Dinh o Dawidzie Woskanianie

Dawid Woskanian po finale Top Model wsiąknął jak kamfora. Co się dzieje ze zwycięzcą ósmej edycji programu? Czy ma jeszcze szansę zrobić karierę? O to zapytaliśmy Sandrę Dorsz i Żaklinę Ta Dinh.

Dawid Woskanian był objawieniem ósmej edycji Top Model. Po finale programu, który wygrał, zniknął z dnia na dzień. Zamiast robić zawrotną karierę w modelingu, zaszył się w cień, a o jego poczynaniach możemy dowiedzieć się co nieco z mediów społecznościowych.

W niedawnym wywiadzie dla Vivy! Woskanian zdradził, że na co dzień może liczyć na wsparcie najbliższych – siostry i dziewczyny, której nie chce pokazywać światu. Choć życie prywatne zwycięzcy reality-show TVN-u układa się pomyślnie, to można odnieść wrażenie, że jego kariera stanęła w miejscu.

Dawid Woskanian wygrał Top Model 8

Dawid Woskanian wygrał Top Model 8

Top Model: Sandra Dorsz i Żaklina Ta Dinh o karierze Dawida Woskaniana

Co się dzieje ze zwycięzcą Top Model, któremu jurorzy i widzowie wróżyli zawrotną karierę? Nasza reporterka zapytała o to finalistki show. Sandra Dorsz przyznała, że nie ma kontaktu z kolegą z programu. Jedyną wiedzę jaką posiada na jego temat jest to, gdzie obecnie mieszka.

Z Dawidem nie mam kontaktu. Pierwszy raz od czasy zakończenia programu widziałam go wczoraj na evencie. Dzisiaj go również nie ma, więc nie wiem, co się dzieje. Próbowałam się dowiedzieć od znajomych z Top Model, to dowiedziałam się, że nadal mieszka w swojej miejscowości, w której mieszkał. Nie odnoszę wrażenia, jakby Dawid zniknął. Obserwuję jego Instagram i widzę, że coś tam działa – powiedziała modelka.

Żaklina, uczestniczka poprzedniej edycji Top Model wie, że w modelingu potrzeba dużo cierpliwości:

To też nie jest tak, że z dnia na dzień będzie miał nie wiadomo ile kontraktów. To też zależy. Trzeba być cierpliwym i ciężko pracować. On ma potencjał, szczególnie na wybiegu jest super.

Trzymamy kciuki za Dawida.


Dawid Woskanian – okładka Glamour

Dawid Woskanian – okładka Glamour

Dawid Woskanian – Finał Top Model 8

Dawid Woskanian – Finał Top Model 8

Dawid Woskanian

Dawid Woskanian

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×