Tylko u nas. Dawid Woliński wyśmiał karierę Klaudii El Dursi: „Pomyliła programy”. Mamy jej ripostę

Dawid Woliński i Klaudia El Dursi

Dawid Woliński wyśmiał karierę Klaudii El Dursi w modelingu. Mamy jej ripostę. Co powiedziała celebrytka?

Klaudia El Dursi zyskała sławę, gdy pojawiła się w programie Top Model. Widzów zachwyciła orientalną urodą, którą odziedziczyła po ojcu, Libijczyku. Celebrytka oczarowała jury do tego stopnia, że dostała Złoty Bilet. Pozwoliło jej to na zamieszkaniu w domu modelek bez udziału w kolejnych eliminacjach. Obecnie prowadzi show pod tytułem Hotel Paradise.

W trakcie programu opowiedziała m.in. co nieco o swoim życiu prywatnym. Okazuje się, że nie ma kontaktu z ojcem. Dlaczego? Wszystko przez rozstanie jej rodziców.

Mój tata jest Arabem i jego kultura jest, jak wiadomo, zupełnie inna. Nawet ją trochę poznałam, bo razem z siostrą kilka razy byłyśmy w Libii, ale jest dla mnie jednak obca. Mnie i moją siostrę wychowała mama i ojczym, a nie biologiczny tata. Rodzice rozstali się, gdy byłam siedmiolatką – opowiedziała.

Dodała, że ojciec bezskutecznie próbował decydować o życiu jej i jej siostry.

Nie mam z nim kontaktu od wielu lat. On próbował później jeszcze decydować o życiu moim i mojej siostry, ale na szczęście mu się to nie udało. Urodziłam się w Polsce, tu się wychowałam, absolutnie jestem Polką – uzupełniła.

Obecnie kariera Klaudii rozwija się w najlepsze. Jest powszechnie rozpoznawalna i ma bardzo duże grono fanów. Tylko na Instagramie śledzi ją blisko milion internautów!

Dawid Woliński o Klaudii El Dursi. Co powiedział?

Nie każdy jednak podziela entuzjazm jej fanów. Nasza reporterka, podczas rozmowy z Dawidem Wolińskim, powiedziała, że Klaudia robi karierę w modelingu. Dawid zareagował:

Jaką!? Ja ją oceniałem jako modelkę i miałem stuprocentową rację. I nie tylko ja myślę, że Klaudia pomyliła programy, ale ma ogromne szczęście i jej się udało. To nie ma nic wspólnego z modelingiem, po prostu z naturalnym szczęściem Klaudii i tyle – powiedział juror programu „Top Model”.

Nasza reporterka dopytała go wtedy, w jakim programie powinna się pojawić Klaudia.

Ja nie mam wyobraźni à propos Klaudii.

Co ciekawe, nasza reporterka poprosiła Klaudię o to, czy może zdradzić, kto z jury Top Model nie wierzył w jej karierę. Klaudia odpowiedziała „z marszu”:

Mam takie poczucie, że pan Dawid Woliński od samego początku, od wręczenia Złotego biletu, to była jedyna osoba, która się nie ucieszyła na tę wieść i ja to czułam przez cały sezon.

Po czym dodała:

Miał do tego święte prawo, o gustach się nie dyskutuje, ktoś inny był jego faworytem. Tak to już jest, że nie możemy podobać się każdemu.

Co myślicie o opinii Dawida Wolińskiego? Czy nie ocenił on Klaudii zbyt surowo?


Dawid Woliński - Finał Top Model 10

Klaudia El Dursi - premiera filmu „Dom Gucci”

Dawid Woliński na pokazie MMC

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×