Szukaj

Dawid Woliński stworzył markę dla dzieci i rodziców

Dawid Woliński stworzył markę Maki Mon Ami

Dawid Woliński stworzył markę Maki Mon Ami

Dawid Woliński stworzył markę Maki Mon Ami

Projektant bardzo lubi dzieci. Wiele razy podkreślał w wywiadach, że jego córka jest dla niego oczkiem w głowie, a na swój Instagramowy profil wrzuca czasami zdjęcia z najmłodszymi. Teraz Dawid Woliński postanowił coś dla nich zrobić i stworzył nowa markę produktów dla dzieci i rodziców.

W Maki Mon Ami znajdą się produkty niezbędne dla każdego dziecka od pierwszych dni życia aż po pierwsze lata szkolne. Elementami kolekcji są bambusowe oraz bawełniane kocyki, otulacze, satynowa pościel, praktyczne ręczniki, ozdobne poduszki, plakaty, naklejki ścienne i fototapety.  Całość została zaprojektowana i wykonana w Polsce. Do produkcji użyto najwyższej jakości certyfikowanych tkanin, do nadruków bezpiecznych dla dziecka barwników.

Koncepcję marki stworzył Dawid Woliński, który jest także dyrektorem kreatywnym. Pomogła mu Magdalena Janowska z butiku internetowego Mamissima.

Skąd w Dawida taki pomysł?

Lubię dzieci.  Mają niesamowitą radość życia.. Inspirują mnie, a czasem im nawet zazdroszczę. Staram się pielęgnować w sobie to wewnętrzne, pogodne dziecko, które każdy w nas powinien spróbować odnaleźć. Stworzyłem przedmioty, które będą dzieciom bliskie przez pierwszych kilka lat ich życia i będą pasować do tej radości i niefrasobliwości. A może zostaną z nimi na dłużej i będą miłym wspomnieniem w dorosłym życiu? Bohaterowie, których wymyśliłem, przypominają dzieci moich znajomych i mnie samego – twierdzi projektant.

Przedmioty z kolekcji Maki Mon Ami – dostępne w sprzedaży na stronie www.makimonami.pl oraz www.mamissima.pl już od 24 września.

Zobacz: Pierwszy skandal w Top Model 5. Blogerka Maja skarży się na casting: „Co za debile”. Odpowiedziała produkcja


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×