Dawid Woliński o kontorwersyjnym występie Moniki Brodki w finale „Top Model”. Tak go to poruszyło, że napisał do niej prywatną wiadomość! [WIDEO]

Dawid Woliński

Dawid Woliński

Monika Brodka pojawiła się jako jedna z muzycznych gwiazd w finale programu Top Model. Po wszystkim spłynęła na nią fala krytyki. Dawid Woliński przed naszą kamerą skomentował jej występ. Jak go ocenił?

W minioną środę byliśmy świadkami finału 10. jubileuszowej edycji programu Top Model. Program od samego początku wzbudzał całą masę emocji, które cały czas trzymały widzów w napięciu. Nie brakowało w nim wielu kontrowersji, ale też momentów wzruszeń. Rywalizacja od początku była niezwykle zacięta, a w finale spotkały się trzy młode piękne kobiety: Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska i Dominika Wysocka.  Każda z nich miała wielkie szanse na wygraną, ale największą ilość głosów widzów zdobyła Dominika.

Producenci modowego show zadbali również o wspaniałą oprawę ostatniego odcinka. Uczestniczyło w nim oczywiście jury w składzie: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska. Nie zabrakło też muzycznych gości.

Dawid Woliński ocenił występ Moniki Brodki w finale Top Model

Swoim występem wieczór ten uświetniła między innymi Monika Brodka. Artystka pojawiła się na scenie w bardzo nietypowym dla siebie wydaniu. Przed fanami pokazała się w czarnym obcisłym body i wymachiwała pejczem. Fanom nie bardzo spodobał się nie tylko jej sceniczny strój, ale także choreografia i w końcu samo wykonanie piosenki Game Change, która pochodzi z jej najnowszej płyty. W sieci można było przeczytać szereg krytycznych komentarzy pod adresem artystki. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post mini koncert Brodki skomentował Dawid Woliński. Przynał, że po tym wszystkim zdecydował się wysłać jej prywatną wiadomość:

Cudownie. Monika dała świetną energię. Zrobiła to bardzo fajnie prywatnie, ze świetnym twistem. Na żywo to było świetne uczucie. Napisałem zresztą do Moniki Monika- tak Ci dziękuję za ten wspaniały koncert, bo to było coś, o czym zapomniałem. Nie chodzimy na koncerty, a siedziałem sobie w pierwszym rzędzie i przede mną 2-3 metry występowała Monika. Bardzo lubię jej nowe piosenki.

Dawid jest także fanem nowych piosenek Moniki:

Kocham jej artystyczną, rebeliancką duszę. Monika- jak nas oglądasz- to muszę powiedzieć- czad.

Jak oceniacie występ Moniki?


Monika Brodka - Finał Top Model 10

Monika Brodka - Finał Top Model 10

Monika Brodka - Finał Top Model 10

Monika Brodka - Finał Top Model 10

Monika Brodka - Finał Top Model 10

Monika Brodka - Finał Top Model 10

Komentarze

 • Gość pisze:

  Bardzo słaby wokalnie występ jak na Brodka! Show też nieodpowiedni do okazji. To powinien być wieczór piękna i radości, a nie rebelii! Jest oryginalna, ale nie tym razem. Lepszy był kolega raper.

 • Gość pisze:

  Jestem już babcią, ale nie widzę nic złego w stylizacji p. Moniki, odważnie, ale nago nie wystąpiła. Jeszcze do wszystkich nie dotarło, że świat idzie z postępem. Pozdrawiam, dla mnie było super(pod względem ubioru i muzyki)

 • Gość Hala pisze:

  Zazdrosnicy co wy piszecie. Mega występ! Pani Brodka super zgrabna dziewczyna, wszystko było dopasowane do piosenki i programu. Extra, wyśmienita muzyka i wykonanie przebojowe. Dziewczyna super super zgrabna jak nie jedna modelka. Pogratuować

 • Bella pisze:

  M ega
  O dważna
  N ietuzinkowa
  I ntrygująca
  K ontrowersyjna
  A wangardowa
  B arwna
  R ozbrarająca
  O szałamiająca
  D ystyngowana
  K ultowa
  A atrakcyjna

  Artysta, który nie wzbudza emocji – nie istnieje.
  Dziękuję za oszałamiający występ Moniko🎧🎼⚘

 • Gość Felixa pisze:

  Co tu mówić o jakiejś odwadze dzisiaj kiedy każde beztalencie jest wytatuowane i napompowne silikonem i najchętniej wystąpiłby nago.
  Myślę, że niedługo agencji towarzyskiej nie odróżnisz od tzw. występów różnych szpaków i brodek.

  • Gość pisze:

   Brawo za mądry komentarz!

  • Czesio pisze:

   Dokladnie dzisiaj talent jest niewazny wazne jest to zeby byc goscinną w kroku

  • Megoka pisze:

   Akurat Brodka zalicza się do tych z talentem i dlatego może sobie pozwolić na pewne rzeczy.

  • Twój głos rozsądku😍🥰🥰😘 pisze:

   Beztalencie? Gdyby nie miała talentu nie skończyła by tu gdzie jest i nikt nie słuchałby jej piosenek. Skąd wiesz ze pomysł na stylizacje był jej? Gwiazdy dostają różne sugestie od osób które znają się bardziej.

 • Gość pisze:

  Mega super lux koncert.

 • Kobieta pisze:

  Nie znam za bardzo twórczości i ulubionych stylizacji p. Moniki /tak jak wiele innych osób-bywa! /. Odbierałam ją taką, jaką była w programie, tu i teraz. Pierwsze – Ładna figura . Drugie – czarne body, buty, rajstopki i pejczyk kojarzą się tylko z jednym zawodem… Może chodziło o jakiś przekaz? Nie widzę celu takiej stylizacji w tym programie. Takie jest MOJE zdanie!

 • Widza pisze:

  Nie znam za bardzo twórczości i ulubionych stylizacji p. Moniki /tak jak wiele innych osób-bywa! /. Odbierałam ją taką, jaką była w programie, tu i teraz. Pierwsze – Ładna figura . Drugie – czarne body, buty, rajstopki i pejczyk kojarzą się tylko z jednym zawodem… Może chodziło o jakiś przekaz? Nie widzę celu takiej stylizacji w tym programie. Takie jest MOJE zdanie!

 • Prawda pisze:

  Trzeba się ustosunkować i wpasować w nurt Fałsz TN i zrobienie perfekcyjnie zgodnie z sugestią reżysera

 • Gość pisze:

  Fałszowałaś Brodko a głos nie ćwiczony wiec bez formy. Strój i pejcz – tragedia.

 • ROD pisze:

  Monika Brodka duża klasa, świetny poziom artystyczny, ma coś do powiedzenia. Występ kontrowersyjny i o to chodzi. Co wzbudza tak skrajne emocje jest sztuką, przez duże S. Zwolennicy Modern Talking są oburzeni. Cóż, o gustach się nie dyskutuje, należy uszanować jedynie inne oczekiwania „artystyczne”;) Brawo Monika!!!!

 • ROD pisze:

  Monika Brodka duża klasa, świetny poziom artystyczny, ma coś do powiedzenia. Występ kontrowersyjny i o to chodzi. Co wzbudza tak skrajne emocje jest sztuką, przez duże S. Zwolennicy Modern Talking są oburzeni. Cóż, o gustach się nie dyskutuje, należy uszanować jedynie inne oczekiwania „artystyczne”;) Brawo Monika!

 • Gość pisze:

  Występ Brodki był dla mnie oryginalny chociaż chyba nie jest to piosenka na przebój.Specjalnie przesluchalam jej występ kiedy usłyszałam fale krytyki, dla mnie było ok chociaż stać ją na więcej….. Czasami mniej znaczy więcej.❣️

  Specjalnie

  • ć Maja pisze:

   Mnie podobało się, wspaniały występ.

  • Gośćjols pisze:

   To byľo.okropne powina wystãpici w nocnym klubie..

  • Mieszkanka pisze:

   Konpromitacja- słaby głos, fałszujący, nie poznałam jej. Czyżby sława tak jej uderzyła do głowy, że przestała szanować publiczność, wykonując piosenkę byle jak. Dla mnie był to kompromitujący występ. Powinna posłuchać samej siebie, strój nie zawsze zasłoni bardzo słaby występ. Dziewczyno poćwicz głos, więcej skromności i szacunku dla publiczności, nie ran naszych uszu ani oczu.

  • Bez_podpisu pisze:

   do MIESZKANKA… Nie widziałam koncertu, ale czytam komentarze… KOMPROMITACJA, piszemy przez „M” ;-).

 • Gość64 pisze:

  Mi też się nie podobało