Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Dawid Woliński gorzko o Radku Pestce. W jednym zdaniu podsumował jego karierę po Top Model 5

Dawid Woliński krytykuje Radka Pestkę z Top Model


Dawid Woliński o Radku Pestce i uczestnikach Top Model

Niewielu uczestników Top Model robi karierę w modelingu po programie. Z powodzeniem na wybiegach radzą sobie: Mateusz Maga, Marta Sędzicka, Ania Piszczałka, Michał Baryza czy Jakob Kosel. Mniej szczęścia ma Radek Pestka. Zwycięzca ostatniej edycji show na pokazach pojawia się częściej w roli gościa niż modela, a jakby tego było mało ostatnio zaliczył koszmarną wpadkę publikując na Snapchacie zdjęcie swojego penisa.

Dawid Woliński, z którym spotkaliśmy się podczas wyścigów Formuły 1 w Soczi, ocenił poczynania finalistów programu. Projektant chwali Michała Baryzę i Jakoba Kosela, którzy chociaż nie wygrali Top Model to i tak mogą pochwalić się sukcesami na miarę zwycięzców. Nieco gorzej ocenia poczynania Radka Pestki.

Determinacja i chęć pracy w zawodzie jest głównym wyznacznikiem tego, co czeka ich w przyszłości. Radek od początku nie był przekonany co do pomysłu, żeby zostać modelem. Tak naprawdę dziwnie, bo zmienił się w połowie nagrań, natomiast Kosel czy Baryza byli zdeterminowani i wiedzieli co chcą robić w życiu od początku. Wiedzieli na co się rzucają i jak się do tego przyłożyć.

Według Dawida kluczem do sukcesu w modelingu jest zaangażowanie i silny charakter, czego najwyraźniej zabrakło Radkowi:

Jeżeli ci zależy to jesteś w stanie to osiągnąć. Jeśli ci nie zależy to robisz to, co Radek – blogujesz

Kto waszym zdaniem zrobił największą karierę po Top Model wśród męskiej części uczestników? Zagłosujcie w naszej sondzie poniżej.

Zobacz: Dawid Woliński gwiazdą zagranicznego serialu! Polski projektant zagrał w międzynarodowej produkcji

Dawid Woliński ostro o Radku Pestce

Dawid Woliński ostro o Radku Pestce

Osi Ugonoh, Jakob Kosel, Radek Pestka i Karolina Gilon na press day marki Puma

Radek Pestka z finalistami Top Model

Który model z Top Model zrobił największą karierę po programie?Komentarzy: 4


Gość | 15 czerwca 2016, 09:01

To po jaka chusteczkę wzięliście go do finału to Wasza porażka,teraz ośmiesza nie tylko siebie ale cała ta branże modowa i program,gratuluje!


Gość | 7 czerwca 2016, 12:38

Rozumiem, że poszedł do programu zgarnąć jedynie pieniądze aby zaistnieć w innej branży, ale chyba nie o to chodzi. Po co zajmować miejsce ludziom którzy chcą iść w kierunku modelingu? Brak charakteru. Nic nie wyciągnął z programu oprócz kasy.


Gość | 6 czerwca 2016, 23:40

Lo…ale tez autorytet przemowil….


Gość | 6 czerwca 2016, 15:35

Brawo Dawid! Masz rację


Dodaj komentarz
×