Dawid Woliński wspomina spotkanie z Władimirem Putinem: „Gdybym wiedział, co się będzie działo, inaczej bym zareagował” [WIDEO]

Dawid Woliński o spotkaniu z Władimirem Putinem

Dawid Woliński o spotkaniu z Władimirem Putinem

Dawid Woliński wspomina spotkanie z Władimirem Putinem w Soczi. Polski projektant miał okazję spędzić kilka minut w otoczeniu najgroźniejszego polityka ostatnich lat. Jak wspomina tamto wydarzenie?

Władimir Putin od lutego budzi głównie negatywne emocje. Przez większość państw uważany jest za agresora, który nie liczy się z nikim. Wszystko przez atak rosyjskiej armii na Ukrainę. Prezydent mocarstwa w walce o odzyskanie ziem należących w przeszłości do ZSRR jest gotowy do najgorszych czynów. Nie interesują go mediacje w celu pokojowego rozwiązania konfliktu i zakończenia wojny. Nie wiadomo też, gdzie dokładnie obecnie przebywa.

Prywatnie Putin jest ogromnym fanem sportu. Z opowieści osób z jego otoczenia wiadomo, że kocha piękne kobiety i szybkie samochody. Nie dziwi więc jego obecność na wyścigach Formuły 1, które w maju 2016 roku odbyły się w Soczi.

Na miejscu pojawiła się także polska delegacja, w tym redakcja Jastrząb Post. Nie zabrakło też gwiazd – wśród nich Dawida Wolińskiego, który po latach wspomina spotkanie z wodzem Rosji.

Dawid Woliński wspomina spotkanie z Władimirem Putinem

Woliński miał okazję zobaczyć, jak Putinem zajmuje się jego sztab. Nie wiedział wtedy, że przebywa zaledwie kilkanaście metrów od jednego z najbardziej nieprzewidywalnych w swoich decyzjach polityków na świecie. Zorientował się, dopiero gdy ktoś powiedział mu o całej sytuacji:

Byliśmy na Formule 1 w Soczi i on tam był. Byłem zaskoczony, bo od początku nie zdawałem sobie sprawy, kto to jest. Dopiero potem zobaczyłem rzędy ochroniarzy i ktoś tam szepnął. Spojrzałem, zobaczyłem. Gdybym wiedział, co się będzie działo, może bym inaczej zareagował. Tyle z tych wspomnień.

Jakie wrażenie na Dawidzie zrobił Władimir?

Wtedy to nie było jeszcze takiego wrażenia, nie było takiej sytuacji. Nie wziąłem tego pod uwagę. Spojrzałem na osobę. Ok, jakbym zobaczył wtedy Trumpa, czy innego z prezydentów, może byłoby to większe wrażenie. To było sporo lat temu tak naprawdę. Nie było to jakieś negatywne czy pozytywne wrażenie. po prostu spojrzałem, jesteśmy w tym samym pokoju i tyle. Nie spodziewałem się, że to tej rangi wydarzenie.

Cała rozmowa poniżej.


Władimir Putin

Władimir Putin

Władimir Putin

Władimir Putin

Dawid Woliński i Ciocia Liestyle (fot. Instagram)

Komentarze

  • Gość pisze:

    Po co Wolinskiego pytać o polityczne sprawy , żenada . Mógł w ogóle zachować to dla siebie , widział Putina i tyle. Wolinski to zna się na dwóch rzeczach windzie i modzie

  • Gość pisze:

    Trochę nie kumam o czym Woliński gada?
    To brzmi jak belkot. Poza tym, jakie „to było sporo lat temu tak naprawdę”? Raptem sześć lat temu, to nie prehistoria i nie wiem dlaczego on się tak płaczę w tych wyjaśnieniach. Putina, który już wtedy od 16 lat rządził Rosją znał każdy i każdy wiedział co to za człowiek. Woliński coś przespał, czy o co chodzi?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×