Tym Joanna Krupa się nie chwaliła. Dawid Woliński zdradził sekrety macierzyństwa gwiazdy [WIDEO]

Jaką matką jest Joanna Krupa?

Jaką matką jest Joanna Krupa?

Jaką matką jest Joanna Krupa poza Instagramem? Dawid Woliński opowiedział nam, co obecnie słychać u jego przyjaciółki z Top Model. Przy okazji wyjawił sekret z jej domowego zacisza. Okazuje się, że z modelką mieszkają nie tylko mąż i córka…

Joanna Krupa w listopadzie urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świat przyszła córeczka Asha, która obecnie jest gwiazdą Instagrama. Internauci z całego świata zachwycają się jej urodą. Już teraz wielu widzi w niej kobietę, która za kilkanaście lat będzie szturmować wybiegi u topowych projektantów.

Ze względu na pandemię koronawirusa Joanna Krupa ostatnie dni spędza w domu. Mimo to pozostaje w stałym, wirtualnym kontakcie ze swoimi przyjaciółmi z branży. Jedną z bliskich jej osób jest Dawid Woliński. Projektant podczas spotkania live z czytelnikami Jastrząb Post na Instagramie opowiedział co nieco o swojej relacji z koleżanką z pracy.

Dawid Woliński o Joannie Krupie. Jaką jest matką?

Dawid Woliński skomentował figurę Joanny Krupy po porodzie. Jego zdaniem (i naszym też) gwiazda niesłusznie przejmuje się swoją obecną sylwetką. Podobno na kwarantannie wygląda tak samo świetnie jak na planie Top Model.

Asia wygląda świetnie. Jest bardzo szczuplutka. Jest w super formie, wygląda pięknie, nie przytyła na kwarantannie, chyba jako jedyna z jurorów.

Według projektanta modelka fantastycznie odnalazła się w roli mamy:

Asia bardzo odnalazła się w roli mamy. Ta cała rutyna, tego porannego wstawania, nocnego czuwania nad dzieckiem i różnych spraw, włączyło jej się to na 150% jak nie na 200. Też się zastanawiałem jak to będzie, czy jej to nie przerośnie, bo to jednak tysiące obowiązków, plus jej obowiązki, a to się tak wszystko zbiegło, że nagle siedzi w domu, jest kwarantanna, nie może wyjść i myślę, że ma szansę te instynkty swoje zrealizować.

Dawid zdradził także, że Joanna Krupa na co dzień może liczyć na wsparcie mamy. Wendy Krupa mieszka razem z córką, o czym dotychczas modelka nie mówiła głośno.

Pamiętajcie też, że Asia mieszka z mamą, mama jest permanentnie u Asi, w związku z tym jest ten support osoby, która już wychowała dzieci, jest ta cała otoczka babcia, mama, dziecko. Jak mama się zmęczy, to babcia siedzi, jak babcia się zmęczy, to mama siedzi, jak mama nie siedzi, to tata, który kocha Ashę bardzo. Najłądniejsze zdjęcia na Instagramie Asha ma z Douglasem.

Trzeba przyznać, że Joanna zdecydowanie odnalazła się w roli mamy.

​Zapis całej rozmowy z Dawidem Wolińskim:


Joanna Krupa z mamą

Joanna Krupa z mamą

Joanna Krupa z córką Ashą

Joanna Krupa z córką Ashą

Joanna Krupa na chrzest ubrała córkę w ubrania polskiej marki

Joanna Krupa na chrzest ubrała córkę w ubrania polskiej marki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×