Szukaj

Już dzisiaj pokaz Dawida Wolińskiego! Mecenasem jest Martini! Zaprojektował dla nich specjalną kolekcję!

Dawid Woliński Martini

Dawid Woliński zaprojektował kolekcję sukienek dla Martini

Już dziś, 6 grudnia w Mikołajki odbędzie się jeden z najbardziej oczekiwanych pokazów mody tego sezonu. Dawid Woliński zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję w gronie przyjaciół i największych nazwisk z show-biznesu. Mecenasem tego prestiżowego i bez wątpienia widowiskowego wydarzenia jest Martini, które nie tylko od lat wspiera Dawida, ale również postanowiło przygotować coś specjalnego z okazji jego zimowego pokazu!

Tuż po prezentacji nowej kolekcji Dawida odbędzie się wielka impreza No Martini No Party, na którą zaproszeni są wszyscy uczestniczący w pokazie goście. Przepyszne drinki i imprezowa atmosfera w otoczeniu mody z najwyższej półki – czego chcieć więcej?

Dawid z kolei przygotował coś specjalnego dla Martini. Na pokazie mogliśmy podziwiać kreacje, które zaprojektował zainspirowany smakami marki i jej flagowym, czerwonym kolorem, który świetnie wpasowuje się również w karnawałową atmosferę i… Sylwestra! Baczni obserwatorzy Top Model widzieli już przedsmak tego, co przygotował Dawid. Podczas finałowej gali programu w jego kreacjach zaprojektowanych specjalnie dla Martini wystąpiły Kasia Szklarczyk oraz Anna Markowska!

Jak wam się podoba? Trzeba przyznać, że Dawid doskonale oddał ducha przewodniego swojego pokazu: No Martini No Party! Cekiny, czerwienie, seksowne fasony i perfekcyjne wykonanie. Nic tylko zakładać i szaleć do rana na parkiecie. Oczywiście z Martini w dłoni!

Dawid Woliński swojego przystojnego trenera nazywa „synkiem”, a jak on mówi na niego? Jakie to słodkie! [WIDEO]

Dawid Woliński ma już swojego faworyta w „Top Model 7”! Tym razem stawia na chłopaka [WIDEO]

Dawid Woliński ma śliczną córkę i z dumą chwali się jej sukcesami. Jeszcze o niej usłyszycie, a wszystko za sprawą jej niezwykłego talentu! [WIDEO]


Lubisz produkty Martini?

×