Dawid Woliński na naszym live czacie: „Jakob Kosel został ojcem”

Dawid Woliński, Jakob Kosel

Dawid Woliński, Jakob Kosel

Jakob Kosel został ojcem? Dawid Woliński jest przekonany, że finalista Top Model powitał już na świecie swoje pierwsze dziecko. Według projektanta Agnieszka Wilczewska (Ciocia Liestyle) urodziła. Zobacz, co powiedział podczas live czatu z reporterką Jastrząb Post.

Pod koniec września Jakob Kosel poinformował, że razem ze swoją narzeczoną spodziewają się pierwszego dziecka. Ucieszyło go, że już wkrótce będzie mógł „na legalu” śpiewać najpopularniejszą piosenkę na YouTubie, czyli Baby shark. Wiadomość o ciąży Agnieszki Wilczewskiej, znanej jako Ciocia Liestyle, bardzo ucieszyła fanów pary, którzy od początku ich związku trzymają za nich kciuki.

Jakob i Agnieszka niemal do ostatniej chwili wstrzymywali się z informacją o ciąży. Wiadomość przekazali światu, dopiero gdy ciążowe krągłości ukochanej modela były nie do ukrycia. Sama Wilczewska kilka tygodni temu chętnie zaprezentowała je na Instagramie. Wielu spekulowało, że poród jest kwestią najbliższych dni.

Jakob Kosel został ojcem? Dawid Woliński jest przekonany, że Ciocia Liestyle urodziła

Choć para milczy w temacie terminu porodu, to głos zabrał Dawid Woliński. Juror Top Model, a prywatnie dobry znajomy Jakoba, podczas sobotniego live czatu z Jastrząb Post zdradził, że jego były podopieczny w programie TVN-u został ojcem. Agnieszka Wilczewska podobno urodziła. Ba, projektant jest wręcz przekonany, że to prawda.

Na pytanie internautów, kiedy Jakob zostanie ojcem, Woliński odpowiedział:

A jeszcze nie został? No chyba już został. Ja myślę, że dziewczyna Kosela dużo wcześniej urodziła. 3 tygodnie na Instagramie, to jest jak 10 lat normalnego życia.

Kiedy nasza reporterka powiedziała, że jeszcze kilka godzin wcześniej widziała ciążowy wpis Cioci Liestyle, Dawid stwierdził, że musi się upewnić czy Jakob na pewno został już tatą:

Sprawdzimy to. Ja mówię, że jest.

Ostatni wpis Cioci Liestyle, który zamieściła dziś, tuż po naszym live czacie, brzmiał:

Półtora miesiąca temu zakładałam skarpetki bez problemu a wydawało mi się, ze mam taki duzy brzuch.

Jeśli faktycznie baby Kosel jest już na świecie, to gratulujemy!


Lara Gessler, Jakob Kosel, Agnieszka Wilczewska, promocja nowej książki Lary Gessler

Lara Gessler, Jakob Kosel, Agnieszka Wilczewska, promocja nowej książki Lary Gessler

Jakob Kosel zostanie ojcem

Jakob Kosel zostanie ojcem

Jakob Kosel zostanie ojcem

Jakob Kosel zostanie ojcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×