Daria Widawska stanęła w obronie Mariny: „Wbrew temu co prasa pisze o niej, to…”. Będzie jej miło, gdy to przeczyta [WIDEO]

Daria Widawska i Marina

Daria Widawska i Marina

Daria Widawska o pracy z Mariną Łuczenko na planie serialu 39 i pół. Jakie wrażenie zrobiła na niej żona Wojciecha Szczęsnego? Zobacz, co zdradziła w rozmowie z naszą reporterką.

Na poniedziałkowej premierze spektaklu O co biega? w Teatrze Capitol pojawiła się cała śmietanka polskiej sceny artystycznej. Na widowni zasiadły m.in. Anna Korcz, Ewelina Lisowska, Katarzyna Skrzynecka, a także Daria Widawska, którą aktualnie możemy podziwiać w kontynuacji jednego z najbardziej kultowych seriali wyprodukowanych przez polską telewizję, czyli 39 i pół.

Daria Widawska oceniła Marinę Łuczenko

W trzecim odcinku nowej serii zadebiutowała Marina Łuczenko, która wciela się w postać charakternej Amandy. W nowych odcinkach bohaterka gwiazdy śpiewa jej głosem, a ściślej mówiąc – na warsztat bierze piosenki z ostatniej płyty artystki zatytułowanej On My Way.

Jak pracę z Mariną oceniła Daria Widawska? Aktorka nie szczędziła komplementów pod adresem koleżanki z planu:

To jest niezwykle utalentowana dziewczyna. Wbrew temu co prasa pisze o niej, cokolwiek media nie mówią, to jest ogromnie utalentowana dziewczyna. Ma niezwykłą zdolność i łatwość obcowania przed kamerą. A do tego ma nietuzinkową urodę i przepiękny wokal, którego naprawdę ja zazdroszczę za każdym razem, kiedy ją słyszę – wyznała w rozmowie z naszą reporterką.

Zobacz: Anna Kalczyńska przekręciła imię syna Mariny na wizji. Oj, zrobiło się gorąco: “Kto to w ogóle wymyślił?”

View this post on Instagram

Jak bardzo cieszycie się, że Amanda wróciła? Na ile w skali 1-10 tęskniliście za Mariną? ???????? #39ipoltygodnia #tvn #tv #player #tvseries #serial #anarchia #darekjankowski #39ipol #dirtytrack

A post shared by 39 i pół tygodnia (@39ipoltygodniatvn) on

A jak podoba jej się powracający po latach serial 39 i pół?

Trudno ocenia się swoją pracę. Aż wstyd się przyznać, że jestem zadowolona i zachwycona tym, jak wszyscy pięknie grają i jakie emocje oddają w tej pracy. A temat tego serialu nie jest łatwy. Dodatkowo staramy się go pokazać w luźniejszym świetle. Więc to nie była prosta praca. Ale na razie jestem bardzo zadowolona.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Marina to mistrzyni stylu! Nawet w zwykłych dżinsach wygląda tak, że wow!


Marina Łuczenko – jesienna ramówka TVN 2019

Marina Łuczenko – jesienna ramówka TVN 2019

Marina Łuczenko-Szczęsna w drodze na nagranie DDTVN

Marina Łuczenko-Szczęsna w drodze na nagranie DDTVN

fot. AKPA

scena z: Marina Łuczenko-Szczęsna, Daria Widawska, Magdalena Lamparska, fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×