Czy Daria Marx („Paranoia”) ma chłopaka? Gwiazda o swoim życiu uczuciowym

Daria Marx ma chłopaka?

Daria Marx ma chłopaka?

Czy Daria Marcinkowska ma chłopaka? Daria Marx od hitu Paranoia o życiu prywatnym. Zdradziła nam, czy jest zakochana.

Eurowizja 2022 tuż-tuż. Już teraz mówi się, że największe szanse na reprezentowanie Polski w Turynie ma Daria Marcinkowska, która na estradzie występuje pod pseudonimem Daria Marx. Jej piosenka Paranoia jest hitem w rozgłośniach radiowych i na platformach z muzyką cyfrową. Daria zdążyła już udowodnić, że świetnie śpiewa na żywo. Najpierw w show The Voice of Poland, a potem podczas koncertów TVP.

Daria Marcinkowska ma chłopaka? Gwiazda hitu Paranoia o życiu uczuciowym

O działalności artystycznej wokalistki wiadomo całkiem sporo. Wykonuje przeboje ostatnich miesięcy, świetnie wygląda i ma w zanadrzu jeszcze kilka hitów. A co z życiem prywatnym? Czy Daria Marcinkowska ma chłopaka? O to, zapytała ją reporterka Jastrząb Post na planie programu Jaka to melodia?.

Moja historia miłosna to trochę taka self love i praktykowanie jej. Wydaje mi się, że 2021 rok, ten moment spędzam w pełni w skupieniu na sobie. Niemniej nie mówię – być może pewnego dnia coś się wydarzy. Jestem zajęta sobą, pisaniem piosenek, własną karierą.

Czy Daria odczuwa rosnącą popularność?

Każdego dnia mam coraz więcej sytuacji, które mnie też przytłaczają, bo jest to nowość. W ostatni weekend miałam taką sytuację, że dzieci płakały, spotykając mnie i pomyślałam sobie, że to już jest odpowiedzialność.

Jak myślicie, czy to Daria Marx będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2022?

Daria Marx o udziale w Eurowizji 2022:

 


Daria Marx Marcinkowska

Daria Marx Marcinkowska

Daria Marx Marcinkowska

Daria Marx Marcinkowska

Daria Marx Marcinkowska

Daria Marx Marcinkowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×