Daria Marx pierwszy raz o swoim związku. Już niczego nie ukrywa! A co z Eurowizją? Fani wreszcie dostali konkretną odpowiedź [WIDEO]

Daria Marx o związku i Eurowizji 2023

Daria Marx o związku i Eurowizji 2023

Daria Marx jest zakochana! Tylko nam opowiedziała o związku. Kim jest jej partner i jak go poznała? Reporterka Jastrząb Post porozmawiała z nią także na temat udziału w Eurowizji 2023. Czy wysłała zgłoszenie do krajowych eliminacji?

Daria Marx swoją przygodę z show-biznesem zaczęła od występów w The Voice of Poland. W programie poszło jej całkiem nieźle, ale to nie on okazał się trampoliną do wielkiej kariery. Przełomowym krokiem było wypuszczenie dwóch pierwszych singli. Zwłaszcza drugi z nich – Paranoia – odniósł niebywały sukces. Teledysk rok temu bił rekordy odtworzeń w sieci, a sam utwór niewiele brakowało, a byłby reprezentantem Polski na Eurowizji w Turynie. Według widzów TVP lepszą kompozycję zgłosił tylko Krystian Ochman.

Obecnie Daria sporo koncertuje, pracuje nad debiutancką płytą i wydaje kolejne hity, które dominują listy przebojów. Jakby tego było mało, wiosną zobaczymy ją w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wokalistka co tydzień będzie wcielała się w legendy estrady, a tym samym da się poznać kolejnemu gronu odbiorców.

Nie ma wątpliwości, że grafik Darii pęka w szwach. Aż ciężko uwierzyć, że przy takim natężeniu pracy udało się jej zbudować szczęśliwy związek. Reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska, dowiedziała się co nieco o jej relacji.

Daria Marx o związku. Jak poznała chłopaka?

Daria zdradziła, że drugą połówkę poznała w najmniej spodziewanym momencie – gdy pochłonięta pracą nikogo nie szukała:

Jest szansa, że moje walentynki będą w tym roku bardzo miłe. To w sumie nie jest skomplikowane, ale trochę się wstydzę. Jest jakaś osoba, z którą chciałabym spędzić te walentynki. Na szczęście nie jest to osoba z branży. Naprawdę, to przypadek spowodował, że się spotkaliśmy. Sama jestem póki co bardzo zaskoczona. Ale może tak właśnie ma być w życiu.

Wokalistka dodała, że razem ze swoim partnerem na początku znajomości obiecywali sobie luźną relację. Wyszło inaczej:

W tym przypadku obydwoje nie szukaliśmy drugich połówek. Na pierwszym spotkaniu obydwoje powiedzieliśmy sobie, że nie chcemy związku, a potem to się zmieniało. Jest to dla mnie nowe, bo nigdy nie przeżywałam takich rzeczy. Jesteśmy z dwóch innych światów, nikt by się nie spodziewał niczego.

Jak się poznali?

Poznaliśmy się w pociągu. Nie podam jeszcze jego imienia, nie jestem gotowa. Jest szansa, że powiem ci pierwszej. Zdradzę to wszystko. Ale jeszcze chwilę zachowam to w serduszku.

Daria Marx o Eurowizji 2023. Czy zgłosiła się do preselekcji?

Po świetnym debiucie w ubiegłorocznych preselekcjach do Eurowizji [występ przypominamy poniżej], fani konkursu regularnie podpytują Darię o udział w tegorocznych eliminacjach. Czy wysłała utwór, z którym być może wystąpi w maju podczas show w Liverpoolu?

Zobaczymy. Z tego co wiem, to jeszcze można się zgłaszać. Ja mam ręce pełne pracy. Słyszałam o osobach, które się zgłosiły. Chyba zostawię to w tym roku komuś innemu. Ja mam bardzo dużo utworów zrobionych, i mimo że na początku mówiłam, że nie, to od tego czasu dużo się wydarzyło. Mój utwór jeden wyciekł do sieci i było to dla mnie szokujące, że pojawiła się piosenka na stronach eurowizyjnych i ludzie zaczęli do mnie wypisywać. Pomyślałam, że jestem zapamiętana z tamtego roku i ludzie chcą, żebym wzięła udział w Eurowizji.

Daria zapewniła, że jeśli zmieni zdanie w kwestii tegorocznych preselekcji [zgłoszenia można wysyłać do 10 lutego], to od razu poinformuje o tym swoich fanów:

Jeśli się zdecyduję, to na pewno powiadomię o tym wszystkich. Spełniam się. Jest dobrze, dlatego warto może zostawić miejsce komuś innemu. Może będzie jakiś reprezentant, który będzie miał to coś, czego potrzebuje Eurowizja. Zobaczymy.

Gdyby jednak zdecydowała się zawalczyć o występ na Eurowizji, to byłaby w stanie pogodzić przygotowania do konkursu z pracą na planie Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Na pewno program „TTBZ” jest programem bardzo angażującym. To nie jest tak, jak wiele programów, że masz pół dnia w tygodniu zajętych na próby, tylko to naprawdę jest kilka godzin pracy każdego dnia. Nie zastanawiałam się jeszcze tak bardzo. Uważam, że wszystko jest do zrobienia, bo to jest kwestia przesunięcia jednego terminu.

Cała rozmowa z Darią poniżej.


Daria Marx – wiosenna ramówka Polsatu 2023

Daria Marx – wiosenna ramówka Polsatu 2023

Daria i Krystian Ochman - Eurowizja 2022, preselekcje

Daria i Krystian Ochman - Eurowizja 2022, preselekcje

Daria - Eurowizja 2022, preselekcje

Daria - Eurowizja 2022, preselekcje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×