Daria Ładocha ocenia ceny w restauracjach Magdy Gessler. Czy są za wysokie?

Daria Ładocha o cenach w restauracjach Magdy Gessler

Daria Ładocha o cenach w restauracjach Magdy Gessler

Daria Ładocha jest specjalistką w zakresie sztuki kulinarnej, dlatego zapytaliśmy ją o opinię na temat Magdy Gessler. Zdradziła nam, co sądzi o jej restauracjach i cenniku. 

Daria Ładocha to promotorka zdrowego odżywiania, popularna blogerka kulinarna, trener żywieniowy oraz zwyciężczyni programu Agent Gwiazdy 2. Kilkukrotnie prowadziła w telewizji magazyny kulinarne oraz była prowadzącą programu Azja Express. Prywatnie jej mamą dwóch córek, a od dwudziestu lat tworzy udany związek z Bartkiem Kulitą.

Daria Ładocha ocenia restauracje Magdy Gessler

38-latka jest inspiracją dla wielu kobiet. Jej nowatorskie przepisy oraz porady kulinarne bardzo się podobają gospodyniom domowym. Dla wielu zyskała miano autorytetu w tej branży, dlatego też nasza reporterka poprosiła ją, aby wypowiedziała się na temat Magdy Gessler.

Najsłynniejsza w Polsce restauratorka lubi prowokować, jest szczera i pewna siebie. Swoim zachowaniem zaskarbiła sobie ogromną rzeszę fanów. Są też i tacy, którzy krytykują Gessler, twierdząc, że jest nietaktowna. A do której grupy należy Daria Ładocha?

Ja jestem fanką Magdy Gessler i jej córki. Bardzo lubię obie panie. Magda jako restauratorka pokazuje nam jak powinny wyglądać restauracje w Polsce, czyli szerzy coś dobrego od lat. Ja jestem w teamie Magdy. Nie czuję z Magdą rywalizacji. Każda z nas ma swój sektor. Natomiast jest jedyną w Polsce restauratorką, która pokazała jak powinniśmy prowadzić restaurację. Ja bardziej uczęszczam do restauracji. Poza tym, ja też bardzo mocno poszłam w książki. O ile Magda napisała autobiografię, o tyle ja wydałam ostatnio książkę 5 składników zdrowia. To świeża bułeczka na rynku. I tam pokazuje przepisy. Każdy z 5 przepisów czyli, że można gotować z 5 składników. U Magdy lista składników, by ugotować wspaniały barszcz, jest trochę dłuższa.

Restauracje Magdy Gessler słyną z wysokiej jakości potraw, a co za tym idzie – niekoniecznie przystępnych cen. Nierzadko goście bulwersowali się, gdy zobaczyli rachunek. Czy  zdaniem Darii ceny w restauracjach Magdy są przesadzone, czy adekwatne do jakości?

Za jakość trzeba zapłacić. I to pokazuje świat. Jeżeli chodzimy do restauracji po świecie, to widzimy, że za jakość trzeba płacić. W Polsce się dopiero tego uczymy. Natomiast myślę, że za dobre jedzenie można dobrze zapłacić.

Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?


Daria Ładocha

Daria Ładocha

Daria Ładocha

Daria Ładocha

Daria Ładocha

Daria Ładocha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×