Szukaj

Daria Ładocha o „Ameryce Express”. Nie zabraknie drugiej Renulki [WIDEO]

Daria Ładocha

Daria Ładocha

Daria Ładocha o nowej edycji Ameryki Express. Gwiazda opowiedziała nam, jak reaguje na porównania do Agnieszki Woźniak-Starak i zdradziła, czy zobaczymy w programie nową "Renulkę".

4 marca TVN rozpocznie emisję nowego sezonu programu Ameryka Express. Tym razem zdjęcia do reality-show kręcone były w Kolumbii. O zwycięstwo zawalczy osiem par, które tworzą gwiazdy. Wśród uczestników zobaczymy m.in. Patrycję Markowską, Karolinę Pisarek, Grażynę Wolszczak i Iwonę Burnat.

Największą sensacją nowej edycji Ameryki Express jest udział nowej prowadzącej. Po trzech sezonów z programu odeszła Agnieszka Woźniak-Starak, a jej miejsce zajęła Daria Ładocha. Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką oceniła, jak reaguje na porównania do swojej poprzedniczki.

Porównań nie da się uniknąć. Zawsze tak będzie. Jedni będą sympatyzowali z jedną osobą, inni z drugą. Ja zrobiłam wszystko co mogłam, aby oddać się tej przygodzie i wspierać tych uczestników.

Daria Ładocha o Ameryce Express. Co szykuje się w programie?

W najnowszej Ameryce Express pojawi się uczestnik, który posiada cechy podobne do tych, z których zasłynęła niegdyś Renulka, czyli Renata Kaczoruk.

Zawsze jest jakaś Renulka. Myślę, że w tej edycji też jest Renulka. Jestem ciekawa czy widzowie też ją określą tak, jak my. Wszyscy uczestnicy w tej edycji byli wspaniali, bardzo się starali.

Cała rozmowa poniżej.


Daria Ładocha

Daria Ładocha

Daria Ładocha – prowadząca Ameryka Express

Daria Ładocha – prowadząca Ameryka Express

Daria Ładocha - pokaz Dawida Wolińskiego

Daria Ładocha - pokaz Dawida Wolińskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×