Szukaj

Danuta Stenka o karierze swoich córek. Gwiazda podzieliła się rodzinną historią: „Kiedyś ja byłam w tej samej sytuacji” [WIDEO]

Danuta Stenka, córki, plany na przyszłość

Danuta Stenka, córki, plany na przyszłość

Czy Wiktoria i Paulina Grzelak planują karierę aktorską? Danuta Stenka o planach swoich córek na przyszłość. Czy doradza im w podejmowaniu przełomowych decyzji? Zobacz rozmowę wideo.

Danuta Stenka od lat plasuje się w czołówce najpopularniejszych aktorek filmowych. Gwiazda stworzyła mnóstwo niezapomnianych kreacji, za które wielokrotnie była nagradzana na najważniejszych festiwalach filmowych. 57-latka ma na swoim koncie aż trzy Orły za najlepszą rolę kobiecą (dwie pierwszoplanowe i jedną drugoplanową).

Z takim doświadczeniem i szacunkiem w branży, pani Danuta na spokojnie mogłaby pomóc swoim córkom w zrobieniu równie zawrotnej kariery na szklanym ekranie. Okazuje się jednak, że Wiktoria i Paulina Grzelak mają inny plan na swoje życie. Co na to gwiazda?

Kiedyś, moja młodsza córka, nie wiedząc na co się zdecydować, jaki przedmiot wybrać na maturę, zapytała mnie, co bym zrobiła, gdybym chciała zdawać do szkoły teatralnej. Odpowiedziałam, że nic bym nie zrobiła, bo to są jej wybory, jej życie, ma prawo decydować. Kiedyś ja byłam w tej samej sytuacji. Może moi rodzice nie byli szczęśliwi z tego powodu, ale słowem się nie odezwali, słowem nie dali mi do zrozumienia, że tak jest, po prostu pozwolili mi decydować o moim życiu – wyznała w rozmowie z naszą reporterką.

Stenka postawiła na swoim i została gwiazdą kina, chociaż gdyby poszła w ślady mamy, to dziś byłaby nauczycielką, która walczyłaby o swoje prawa z partią rządzącą:

Ja miałam zostać nauczycielką, jako, że moja mama była nauczycielką.

Cała rozmowa poniżej.


Danuta Stenka z córkami Pauliną i Wiktorią

Danuta Stenka z córkami Pauliną i Wiktorią

Danuta Stenka z córkami Pauliną i Wiktorią w 2002 roku

Danuta Stenka z córkami Pauliną i Wiktorią w 2002 roku

Danuta Stenka z córką Wiktorią

Danuta Stenka z córką Wiktorią

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×