Szukaj

Daniel Borzewski dopiero co został Misterem Polski, a już dostał propozycję marzeń! I to od samej Edyty Górniak!

Edyta Górniak, Daniel Borzewski

Edyta Górniak, Daniel Borzewski

Mister Polski 2019 Daniel Borzewski idzie jak burza. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce znowu zobaczymy go u boku Edyty Górniak. Zobacz, co udało się nam ustalić.

Mister Polski 2019 wybrany. W minioną środę poznaliśmy nowego najprzystojniejszego mężczyznę w kraju. Został nim 23-letni Daniel Borzewski z Warszawy, który od dawna związany jest ze światem show-biznesu. Przystojny blondyn jest zawodowym tancerzem i ma na swoim koncie występy w największych telewizyjnych produkcjach, takich jak Taniec z gwiazdami czy Jaka to melodia?.

Zobacz: Mister Polski 2019 Daniel Borzewski zna się z Edytą Górniak i występował w „Tańcu z gwiazdami”. To nie wszystkie jego przygody z show-biznesem

Mister Polski 2019 Daniel Borzewski w teledysku Edyty Górniak?

Daniel pojawił się również w czołówce otwierającej każdy odcinek programu My Way z Edytą Górniak. To jednak nie koniec jego współpracy z diwą. Jak udało się ustalić Jastrząb Post, nowy Mister Polski ma dużą szansę na zagranie w teledysku, który będzie promował nowy singiel gwiazdy. Borzewski ma za sobą udział w castingu, na którym podobno wypadł świetnie:

Niedawno został zaproszony przez Universal, wytwórnię Edi na casting, na którym wypadł pozytywnie. Bardzo wpisuje się swoją urodą w styl jej nowego klipu, który niebawem zostanie nakręcony, więc jest duża szansa, że znowu spotkają się ze sobą na planie – zdradziła nam osoba z otoczenia Górniak.

O jakiej piosence mowa? Najprawdopodobniej o pełnej wersji singla My Way, który swoją premierę ma mieć jeszcze w tym miesiącu, a nie podczas koncertu sylwestrowego, jak do niedawna spekulowały media i fani artystki.

Zobacz: Mister Polski 2019 Daniel Borzewski o dalszej karierze i dziewczynie: „Wysoka, szczupła blondynka z dużymi oczami” [WIDEO]

Daniel Borzewski o swoich planach na przyszłość

Mister Polski 2019 nie ukrywa, że teraz, gdy został Misterem Polski 2019, chce w pełni wykorzystać swoją popularność i wysunąć się na pierwszy plan:

Chce dobrze wykorzystać swoje 5 minut. Jeśli chodzi o show-biznes, to mam z tym styczność. Jestem zawodowym tancerzem prestiżowej grupy, więc jestem w tym świecie. Przyszedłem do tego konkursu, aby pokazać siebie jako osobę pierwszorzędną. Bo zawsze byłem drugi i jako tło. Chce pokazać Polsce, że warto jest spełniać swoje marzenia i pasje – powiedział Borzewski w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Jak myślicie, czy Daniel Borzewski będzie pierwszym misterem, który powtórzy sukces Rafała Maślaka i nie zniknie z mediów tak samo szybko, jak się w nich pojawił? Zagłosujcie w naszej sondzie.


Edyta Górniak zna się z misterem

Edyta Górniak zna się z misterem

Edyta Górniak z Misterem Polski

Edyta Górniak z Misterem Polski

Edyta Górniak z Misterem Polski w jednym klipie

Edyta Górniak z Misterem Polski w jednym klipie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×