Szukaj

Dance Dance Dance: Sroga Ida Nowakowska wreszcie sama pokazała jak tańczy! Występ i komentarz Ewy Chodakowskiej tylko u nas [WIDEO]

W finałowym odcinku "Dance, Dance, Dance" emocje sięgną zenitu. Ida Nowakowska da popis swoich możliwości tanecznych na parkiecie. Fani będą pod wrażeniem, ale najlepsza będzie reakcja Ewy Chodakowskiej. Zobaczycie to przed emisją tylko u nas!
Ida Nowakowska dance dance dance

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się finał pierwszej edycji programu Dance, Dance, Dance. 21 kwietnia poznamy zwycięzców, a emocje przed wielkim zakończeniem sezonu sięgają zenitu. Po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć w akcji Idę Nowakowską, która w trakcie finałowego odcinka da popis swoich tanecznych umiejętności. Jurorka show zatańczy do przeboju Take me to Church Hoziera, a widowni obecnej na sali opadną szczęki. Nie tylko fani będą jednak pod wrażeniem.

Najlepsza okazała się reakcja Ewy Chodakowskiej. Trenerka nie mogła powstrzymać zachwytu, a później dosadnie wyjawiła co sądzi teraz o sposobie oceniania uczestników, który Ida praktykowała w trakcie programu:

Były takie momenty, kiedy nie do końca rozumiałam oceny Idy – i zupełnie serio – zwłaszcza kiedy wchodziły w grę duże emocje. Ale teraz, patrząc na to wykonanie na scenie, wychodzę z założenia, że najpierw trzeba wymagać od siebie, żeby wymagać od drugiego człowieka. Tutaj siedzi przykład mistrzowski. Ida ma prawo wymagać – powtórzyła dwukrotnie Ewa

Po fragmencie występu Idy, który możecie zobaczyć tylko u nas, trudno się dziwić, że Ewa była pod takim wrażeniem. Finałowy odcinek będzie nie do zapomnienia! Przypomnijmy, że o zwycięstwo zawalczą Patricia Kazadi z siostrą oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.

Będziecie oglądać?

Zobacz: Afera w “Dance Dance Dance”! Adam Zdrójkowski uderzył w “Taniec z gwiazdami”! Ujawnił niewygodne kulisy z planu show Polsatu

Zobacz: Sensacja! Z programem “Dance Dance Dance” pożegnali się najwięksi faworyci show! To wielki cios dla wszystkich fanów!

Zobacz: Dzisiejszy odcinek “Dance Dance Dance” to był prawdziwy horror! Z show TVP odpadła ulubiona przez widzów para!


“Dance Dance Dance” czy “Taniec z gwiazdami”? Który program wolisz?

×