Dagmara Kaźmierska zostanie projektantką mody? Ma już za sobą pierwszą linię ubrań! To nie jest kolekcja dla każdego [WIDEO]

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska doskonale wykorzystuje swoje 5 minut sławy, które przedłużyło się do kilku lat.  Celebrytka pisze książki, prowadzi butik odzieżowy, a nawet ma swój jacht i planuje otworzyć swoje biuro podróży. Gwiazda kocha też modę. Co z kolekcją jej ubrań?

Dagmara Kaźmierska to jedna z najpopularniejszych celebrytek w kraju. Do show-biznesu wdarła się szturmem i zrobiła karierę na miarę Kardashianek, a wszystko zaczęło się od jej udziału w programie Królowe życia. Dała się poznać szczerą osobą, a w domu bohaterki show pojawiły się kamery, które przez cały czas pokazywały, jak wygląda jej codzienność.

Przed widzami nie ma zbyt wielu tajemnic i zdradziła im o wiele więcej niż mogli się spodziewać. Chętnie opowiedziała im o mrocznej przeszłości i problemach z prawem, a także trudnej rozłące z synem, gdy przebywała w więzieniu. To były jedne z jej najgorszych wspomnień celebrytki, które opisała w dwóch książkach.

Pomimo trudnych doświadczeń nawet na chwilę się nie poddała i walczyła o swoje. Po rozstaniu z mężem sama wychowała syna. Conan jest już na trzecim roku medycyny i napawa mamę wielką dumą. Gwiazda też zadbała o to, aby mieć uczciwą pracę. Ma własny butik odzieżowy, a także kupiła jacht w Egipcie, który wynajmuje turystom.

Dagmara Kaźmierska o modzie i kolejnym biznesie

Dagmara Kaźmierska zdecydowanie ma żyłkę do biznesu. Celebrytka od lat prowadzi butik odzieżowy, ale powoli myśli też o własnej kolekcji ubrań. O swoich krokach w tym kierunku opowiedziała reporterce Jastrząb Post. Okazuje się, że już powoli zaczęła działać w tej sprawie, ale mocno ogranicza ją brak czasu.

Ja się zatrzymałam w latach 80-tych. Wypuściłam kolekcję dresów, sukienka, którą mam na sobie jest mojego projektu. Idę troszeczkę w ciuchy, coś już zaczynam. Troszeczkę, bo nie mam na to czasu.

Czy myślała o sklepie stacjonarnym albo o pokazie mody z prawdziwego zdarzenia? Niestety, ale napięty grafik cały czas jest przeszkodą.

Nie. Ja nie mam na to czasu.

Jesteście fanami Dagmary?


Dagmara Kaźmierska i Tajemniczy Mariano - pierwszy taniec

Dagmara Kaźmierska i Tajemniczy Mariano - pierwszy taniec

Dagmara Kaźmierska jeździ autem za milion

Dagmara Kaźmierska jeździ autem za milion

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Komentarze

 • Gość pisze:

  W polsce zazdroaci nigdy nie brakowalo Dagmara nie przejmuj sie ,ja to wyjechalam,zeby poczuc sie jak czlowiek(nigdy nie bylam karana) Dagmara powodzenia

 • Gość pisze:

  Zezowata wulgarna patola…

 • Gość Toja pisze:

  Nie można wciąż wypominac jej przeszłości. Każdy ma szansę się poprawić, a ona właśnie te szanse wykorzystuje. Można jej nie lubić za krzykliwośc, ale niczego złego nie robi. Jedyne co w niej cenie to szczerość do bólu.

 • Gość pisze:

  Teraz więcej projektantów niż ciuchów, co druga żonka piłkarza czy inne dziennikarki , aktorki za projekty się biorą. Dagmarka też już trzyma sto srok za ogon…

 • Gość pisze:

  Promocja patologii

  • Anna pisze:

   Ona swoje odsiedziała, zrozumiała i żyje uczciwie. Myślisz, że człowiek nie może się zmienić? Odpokutowała w więzieniu, a teraz żyje uczciwie. Chciałabym, żeby wszyscy osadzeni przeszli taką udaną resocjalizację. Nie można człowieka karać całe życie. Ja życzę Dagmarze, żeby kochała, wspierała syna, rozwijała swój biznes i była bardzo szczęśliwa w swoim uczciwym życiu.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×