Dagmara Kaźmierska startuje z nowym biznesem. Za kilka dni wielkie otwarcie. „Lokal jest znaleziony”. Żadna gwiazda nie jest tak odważna. Co ona szykuje? [WIDEO]

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska nie spoczywa na laurach. Celebrytka opowiedziała nam o kolejnym biznesie, który rozkręca. To może być bardzo dochodowa profesja. Czym będzie się teraz zajmowała?

Dagmara Kaźmierska zawdzięcza ogromną popularność udziałowi w uwielbianym przez widzów show Królowe życia. Już od pierwszych chwil, kiedy pojawiła się w programie, wzbudziła wielką sympatię widzów. Na ekranie zawsze była niezwykle bezpośrednia, szczera i zabawna. Zawsze tryskała też dobrym humorem i miała mnóstwo energii, która obdarowywała fanów. Te cechy ujęły ich bez reszty, a ona z dnia na dzień stała się gwiazdą największego formatu.

Dagmara po kilku latach życia pod okiem kamer może nieco odetchnąć. Program nie pojawił się w jesiennej ramówce i jak na razie nie wiadomo, czy kiedykolwiek wróci na antenę TTV. Nad tym faktem bardzo ubolewają widzowie. Dagmara jednak jest aktywna w social mediach i udziela wywiadów, dlatego mają z nią stały kontakt.

Wiadome jest jedno, że jego najpopularniejsza bohaterka świetnie wykorzystuje swój moment sławy. Celebrytka jest nie tylko właścicielką butiku odzieżowego, ale też jakiś czas temu kupiła w Egipcie jacht, który wynajmuje turystom. W międzyczasie napisała też dwie książki, a w nich opowiedziała o swoim życiu i pobycie w więzieniu. Przed naszą kamerą wyjawiła pomysł na nowy biznes, który rusza już niebawem. Czym będzie się zajmowała?

Dagmara Kaźmierska rusza z nowym biznesem

Dagmara już od jakiegoś czasu dzieli swoje życie pomiędzy Polskę i Egipt. W kraju, który słynie z wielu chętnie odwiedzanych wakacyjnych kurortów, kupiła jacht, który chętnie wynajmuje polskim turystom. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że planuje tam kolejny bardzo intratny biznes. Już za kilka dni rusza z własnym biurem nieruchomości:

Teraz już jak jadę, to lokal jest znaleziony i otwieram tam biuro nieruchomości.

Czy biuro będzie sprzedawać nieruchomości tylko w Egipcie?

Tylko Egipt. Ja mam Egipt we krwi.

Kibicujecie Dagmarze?


Dagmara Kaźmierska na premierze nowej książki

Dagmara Kaźmierska na premierze nowej książki

Dagmara Kaźmierska na premierze nowej książki

Dagmara Kaźmierska na premierze nowej książki

Dagmara Kaźmierska na premierze nowej książki

Dagmara Kaźmierska na premierze nowej książki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×