Szukaj

Lekarze zaszkodzili Dagmarze Kaźmierskiej! Królowa życia o koszmarze jaki spotkał ją po wypadku [WIDEO]

Dagmara Kaźmierska miała wypadek. Gwiazda Królowych życia powoli wraca do formy. W rozmowie z naszą reporterką przyznała, że po tragedii trafiła w ręce niewłaściwych lekarzy. W jakim stanie jest obecnie?
Dagmara Kaźmierska o życiu po wypadku

Dagmara Kaźmierska o życiu po wypadku

Dagmara Kaźmierska ma wszystko to, o czym marzy wiele znanych osób. Publiczność ją uwielbia, a reklamodawcy próbują się do niej dostać drzwiami i oknami. Oferują propozycje współpracy w ramach postów sponsorowanych, jakich na jej Instagramie jest cała masa. Profil Królowej życia śledzi niemal 800 tysięcy osób. Taka liczba dla większości polskich aktorek czy piosenkarek jest jedynie marzeniem.

Dagmara Kaźmierska o wypadku. Co z jej nogą?

Pomimo ogromnej popularności Dagmara stawia czoła problemom życia codziennego. W połowie 2019 roku gwiazda uległa wypadkowi samochodowemu, w którym – jak sama zasugerowała w swoim wpisie – otarła się o śmierć. Ostatecznie skończyło się na kilku siniakach i poważnej kontuzji nogi. W jakim stanie Dagmara jest obecnie?

Nie wiem. Ciężko powiedzieć. Jestem skupiona na tym, żeby wyjść z powrotem do ludzi, tak jak to kiedyś było. Każde doświadczenie coś w naszym życiu zmienia. To nie tylko wypadek. To nawet coś, co stanie się drugiemu człowiekowi. Wszystko nas czegoś uczy. Nie straciłam radości życia. Wszystko jest dobrze, w głowie dalej są wichry tak, jak były. Tu się nic nie zmienia.

Dagmara Kaźmierska na premierze Bad Boy

Dagmara Kaźmierska na premierze Bad Boy

O procesie leczenia Dagmara zwierzyła się naszej reporterce, przyznając, że trafiła na niewłaściwych lekarzy, którzy zamiast jej pomóc, narazili ją na okrutne cierpienie. Na szczęście finalnie trafiła w ręce specjalisty i powoli wychodzi na prostą. Gwiazda Królowych życia zauważyła znaczną poprawę kondycji:

Na razie lewa noga jest z powodzeniem zrobiona przez doktora Stawickiego. Naprawił to, co inni zepsuli. Teraz w marcu robimy drugą nogę. Ja mu wierzę. Dla mnie to jest cudotwórca i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Cała rozmowa poniżej.


Dagmara Kaźmierska po wypadku

Dagmara Kaźmierska po wypadku

Dagmara Kaźmierska po drugiej operacji nogi

Dagmara Kaźmierska po drugiej operacji nogi

Dagmara Kaźmierska - koncert Papa D

Dagmara Kaźmierska - koncert Papa D

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×