Dagmara Kaźmierska o nowym biznesie za granicą: „Pomyślałam, dlaczego ma mi stamtąd nie spływać dodatkowy pieniądz”. Czym się zajmuje?

Dagmara Kaźmierska o życiu w Egipcie

Dagmara Kaźmierska coraz poważniej rozważa wyprowadzkę z kraju. W nowym miejscu założyła już nawet pierwszy biznes. Zdradziła, na czym zarabia oraz gdzie zamieszka.

Program Królowe życia zapewnił Dagmarze Kaźmierskiej stabilne miejsce w show-biznesie. Dzięki udziałowi w reality show stała się prawdziwą gwiazdą i umiejętnie korzysta ze swoich przysłowiowych pięciu minut. Sympatię widzów zyskała niemal od pierwszego odcinka. Dała się poznać jako szczera, ambitna i niczego niebojąca się kobieta. Nie ukrywa, że w przeszłości była sprzątaczką, sutenerką, a kilka miesięcy spędziła w więzieniu.

Na ekranach telewizorów bawi i wzrusza swoich fanów. Udaje jej się równie prężnie rozwijać konto na Instagramie. To tam pokazuje swoją codzienność oraz dzieli się przemyśleniami na najróżniejsze tematy. Chętnych do oglądania jej stories nie brakuje – śledzi ją ponad milion osób. Chcąc jeszcze bardziej zbliżyć fanów do siebie, postanowiła wydać autobiografię, w której ze szczegółami opisała swoją drogę na szczyt.

Dagmara Kaźmierska wyprowadza się z Polski

Dagmara Kaźmierska nie raz udowodniała, że jest prawdziwą bizneswoman. Niedawno pochwaliła się swoim nowym nabytkiem. Celebrytka kupiła jacht w Egipcie. Wraz ze swoim wspólnikiem wpadli na to, aby wynajmować łódź turystom. Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, co ją zainspirowało do otworzenia takiego biznesu:

Ja zawsze chciałam mieszkać w tym kraju i kocham tam być. Więc teraz było już coraz bardziej poważnie, nie były to wyjazdy kilkutygodniowe, tylko troszkę dłuższe. Ja jestem taki typ, że jeżeli można zarobić i podnieść pieniądze z ziemi, to dlaczego mam tego nie zrobić. Pomyślałam, że jeżeli już tam będę, to dlaczego ma mi stamtąd nie spływać dodatkowy pieniądz. Więc pomyślałam ze wspólnikiem, że kupujemy łódź. Dlaczego nie. Nie wolno się gniewać na pieniądze.

Królowa życia wiele razy podkreślała, że uwielbia Egipt. Okazuje się, że jej plany związane z przeprowadzką stają się coraz bardziej realne:

Oczywiście, ja mam tutaj rodzinę, ale już jestem jedną nogą tam. Nic się nie stanie, jak będzie mnie tu trochę mniej. Będzie spokojniej.

Będziecie tęsknić?


Dagmara Kaźmierska - nowa fryzura

Dagmara Kaźmierska pokazała jacht

Dagmara Kaźmierska pokazała jacht

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×